+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Unitech Trading, nátěry

Klíčová slova: Scotchkote, nátěry, hempel, protipožární nátěry

E-mail: info@unitechtrading.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2009

Popis: Provádíme renovace a opravy strojních, technologických zařízení, včetně čerpadel, průmyslových podlah, plochých a tvarovaných střech. Antikorozní a chemicky odolné nátěry, včetně stěn do potravinářství. Dodáváme nátěrové systémy THORTEX a COPON.

Web: unitechtrading.cz/

Další související informace

Výškové práce

výškové práce fasády nátěry zábrany – Opravy a nátěry fasád, mytí fasád a okenních tabulí za použití horolezecké techniky, zábrany proti ptactvu. Zednické, montážní, klempířské a natěračské práce ve výškách. Čištění okapových žlabů, renovační nátěry střešních krytin.

Nátěry, natěrači

nátěry fasád,nátěry,nátěry střech,natěračské práce – Potřebujete vědět, jaké nátěry zvolit na kov, dřevo nebo fasády? Přinášíme praktické rady a informace z oblasti nátěrů. Tipy na aplikaci nátěrů e jejich správnou volbu. Profi informace a rady od natěračů.

AAA COLOR - Protipožární

Protipožární nátěry, Protipožární barvy, Protipož – AAA COLOR - Protipožární nátěry, Protipožární barvy, Protipožární nástřiky, protipožární ucpávky, aplikace protipožárních barev a nástřiků, barvy laky, zateplování fasád, servis a služby v oblasti nátěrových hmot.

Načítání trvalo 0.0780 sekund.