+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Unitech Trading, nátěry

Klíčová slova: Scotchkote, nátěry, hempel, protipožární nátěry

E-mail: info@unitechtrading.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2009

Popis: Provádíme renovace a opravy strojních, technologických zařízení, včetně čerpadel, průmyslových podlah, plochých a tvarovaných střech. Antikorozní a chemicky odolné nátěry, včetně stěn do potravinářství. Dodáváme nátěrové systémy THORTEX a COPON.

Web: unitechtrading.cz/

Další související informace

Výškové práce

výškové práce fasády nátěry zábrany – Opravy a nátěry fasád, mytí fasád a okenních tabulí za použití horolezecké techniky, zábrany proti ptactvu. Zednické, montážní, klempířské a natěračské práce ve výškách. Čištění okapových žlabů, renovační nátěry střešních krytin.

Omítky, barvy, laky

omítky, barvy, laky, nátěry, výroba, prodej – POLYTEX Žilina - Slovenský výrobce inovativních hygienických nátěrů, interiérových a fasádních barev, termoizolačních nátěrů, fasádních omítek, nátěrů střech, laků, lazur na dřevo, penetračních nátěrů a certifikovaného zateplovacího systému. Všechny výrobky jsou cenově dostupné, kvalitní a vyráběné v široké škále barevných odstínů.

Nátěry plechových střech

nátěry střech, nátěry plechových střech, nátěry – Nátěry plechových střech a fasád. Pokládka střešní krytiny, klempířské i stavebí práce z lana. Mytí skleněných konstrukcí a fasád, nátěry konstrukcí, fasád, opravy komínů. Rizikové kácení a prořezy stromů, instalace zábran proti holubům, čištění okapních žlabů.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.