+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VÝUKA ANGLIČTINY - PRAHA

Klíčová slova: anglictina, kurzy, vyuka, lectures, praha, ratzova

E-mail: http://anglictinaratzova.cz/

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2010

Popis: Kvalitní kurzy, individuální i skupinová výuka angličtiny v Praze a za lidové ceny. Jaroslava Ratzová se od roku 1990 věnuje výuce anglického jazyka. Má zkušenosti s výukou na všech úrovních našeho školství (základní, střední, vyšší i vysoké).

Web: anglictinaratzova.cz/

Další související informace

Levné letenky Split

letenky, letenka, Split, Praha, ubytování – Split je druhé největší město Chorvatska (hlavním a největším městem Chorvatska je Záhřeb). Split se nachází ve střední Dalmácii na chorvatském pobřeží Jaderského moře, a tak je ideálním cílem pro mnoho turistů, kteří chtějí vyrazit na svou dovolenou k moři. Můžete se zde koupat v moři nebo opalovat na pláži. Samotný Split je velice zajímavé město, a tak když už vás nebude bavit opalování a koupání, můžete vyrazit do centra města, kde se nudit rozhodně také nebudete.

Levné letenky Toronto

letenky, letenky, Toronto, Praha, ubytování – Toronto je nejlidnatější město v Kanadě a provinciálním hlavním městem Ontaria. Je umístěné v jižním Ontariu na severozápadním břehu jezera Ontario. Jako hlavní město pro kanadskou ekonomiku, Toronto je považované za globální město a je jednim z několika špičkových finančních center na světě. Okolo Toronta se navíc rozkládá velice hezká a zajímavá příroda Kanady, která vás dost možná uchvátí. Kupte si u nás tedy letenky Toronto a rozhodně nebudete litovat.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.