+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABRA Software a.s.

Klíčová slova: software, crm

E-mail: obchod@abra.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2009

Popis: ABRA Software je přední česká společnost vytvářející rozličné ekonomické informační systémy od daňové evidence přes mzdy a personalistiku nebo homebanking až po CRM a ERP systémy. ABRA poskytuje software nejen pro velké a střední podniky, ale i pro malé společnosti a živnostníky, nebo také neziskové organizace. ABRA také nabízí systémy specializované pro určitá prodejní či výrobní odvětví, jež vyžadují specifické požadavky na své funkce. ABRA jet tedy software, který tvoří zákazník.

Web: http://www.abra.eu

Další související informace

INTERPRETICZ

mobily, software, odblokovani – Informace o softwaru do mobilnich telefonů, které lze momentálně odblokovat pro použití ve všech sitítch. Odblokování telefonů většiny značek, aktualizace firmwaru v telefonech, nahrávání češtiny do mobilů. Odstranění bezpečnostního kódu.

Ekonomický software

ekonomický software, účetní software – Společnosti KELOC CS s.r.o. vyvíjí a prodává svůj ekonomický software již od roku 1991. Nejen díky tomu nabízí kvalitní a ověřený účetní a ekonomický software pro malé, střední i velké společnosti. Díky rozšiřujícím modulům je ho navíc možné přizpůsobit konkrétním typům podnikání.

usb flash drive recovery

USB drive, recovery, software, retrieve, format – USB data recovery software is fully equipped to recover your accidentally deleted data, digital images and pictures from removable storage devices. and Recover usb drive files program is capable to retrieve all formatted data, video clips and wedding snaps from digital storage device.

Načítání trvalo 1.6105 sekund.