+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABRA Software a.s.

Klíčová slova: software, crm

E-mail: obchod@abra.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2009

Popis: ABRA Software je přední česká společnost vytvářející rozličné ekonomické informační systémy od daňové evidence přes mzdy a personalistiku nebo homebanking až po CRM a ERP systémy. ABRA poskytuje software nejen pro velké a střední podniky, ale i pro malé společnosti a živnostníky, nebo také neziskové organizace. ABRA také nabízí systémy specializované pro určitá prodejní či výrobní odvětví, jež vyžadují specifické požadavky na své funkce. ABRA jet tedy software, který tvoří zákazník.

Web: http://www.abra.eu

Další související informace

Hardware Obchod

Hardware, Software, Počítače, Notebooky, Pda, – Obchod s elektronikou, počítači, komponenty a spotřebním materiálem za skvělé a nízké ceny. Doprava po celé ČR do druhé dne od 6000 zdarma. Garance nerozbaleného zboží. Skladová dostupnost velkého množství zboží.

windows keylogger

Software, free, key logger, download, spyware – Advanced key logger software is the reliable software for the parents and for the organization simultaneously. Advanced key logger software records all the key stroke details like functional key, numeric key, alphabet keys effectively.

PVC Finder

Software, hledání ilegálních kopií videa – Domovská stránka programu PVC Finder s informacemi o programu a možností zakoupit licenci pro používání programu. PVC Finder je softwarový nástroj, který nabízí unikátní způsob internetového vyhledávání možností výskytu ilegálních kopií video souborů. Program používá službu Google Images. Vstupem programu jsou soubory s obrázky získané ze zdrojového video souboru, které program postupně prochází a odesílá službě Google Images a umožňuje tak automatizaci vyhledávání za použití těchto obrázků. Poté probíhá automatické surfování získanými (od Googlu) internetovými adresami a vyhledávání podezřelého obsahu a odkazů, vyhodnocení podezřelých nálezů z hlediska možnosti výskytu ilegálního obsahu a jejich zobrazení. Program umožňuje nalézt zejména výskyty souborů ve formátu streamovaného flash videa a aktivní odkazy na soubory uložené pomocí některé služby pro sdílení souborů. Je spustitelný pouze v operačních systémech MS Windows.

Načítání trvalo 0.0685 sekund.