+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABRA Software a.s.

Klíčová slova: software, crm

E-mail: obchod@abra.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2009

Popis: ABRA Software je přední česká společnost vytvářející rozličné ekonomické informační systémy od daňové evidence přes mzdy a personalistiku nebo homebanking až po CRM a ERP systémy. ABRA poskytuje software nejen pro velké a střední podniky, ale i pro malé společnosti a živnostníky, nebo také neziskové organizace. ABRA také nabízí systémy specializované pro určitá prodejní či výrobní odvětví, jež vyžadují specifické požadavky na své funkce. ABRA jet tedy software, který tvoří zákazník.

Web: http://www.abra.eu

Další související informace

DenyWeb

portable, software, hry, denyweb – Free portable software, free portable hry. Free software a free plné hry. On-line hry, tipy a triky pro windows XP, rady a návody, video, on-line seriály, tapety pro PC, PDA i mobilní telefony. Mnoho kvalitních odkazů na zajímavé webové stránky.

Magnus - překladové slovn

překladové slovníky, software, angličtina, němčina – Profesionální multioborové překladové slovníky pro Windows (angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština). Největší databáze odborných výrazů.

ERP Orange Helios, D3Sof

software, IT, služby, ERP software – ERP systém s názvem Helios Orange je řešení pro střední společnosti, jež přináší efektivitu pro všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy. Nabízíme komplexní informační systém s řadou oborových řešení.

Načítání trvalo 0.0855 sekund.