+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABRA Software a.s.

Klíčová slova: software, crm

E-mail: obchod@abra.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2009

Popis: ABRA Software je přední česká společnost vytvářející rozličné ekonomické informační systémy od daňové evidence přes mzdy a personalistiku nebo homebanking až po CRM a ERP systémy. ABRA poskytuje software nejen pro velké a střední podniky, ale i pro malé společnosti a živnostníky, nebo také neziskové organizace. ABRA také nabízí systémy specializované pro určitá prodejní či výrobní odvětví, jež vyžadují specifické požadavky na své funkce. ABRA jet tedy software, který tvoří zákazník.

Web: http://www.abra.eu

Další související informace

file recovery

Software, tools, utility, application, program – Important iPod Data Recovery software is helpful to recover and retrieve your lost m3 music, photo, video, pictures, songs, images, file, folders and all previously existing data on your iPod portable device.

CRM systém Leonardo

Crm systém, crm leonardo – CRM Leonardo je špičkové CRM na českém trhu, které povyšuje obchodní a zákaznické procesy na vyšší úroveň. .

usb flash drive recovery

USB drive, recovery, software, retrieve, format – USB data recovery software is fully equipped to recover your accidentally deleted data, digital images and pictures from removable storage devices. and Recover usb drive files program is capable to retrieve all formatted data, video clips and wedding snaps from digital storage device.

Načítání trvalo 0.0877 sekund.