+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABRATICA s.r.o

Klíčová slova: počítačová síť, Cisco, Juniper, podpora ISP

E-mail: abratica@abratica.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2012

Popis: Návrhy a realizace síťových řešení, analýza a řešení síťových problémů, poskytování služeb v oblasti Cisco Systems, konzultací, školení, outsourcingu. Realizace a provoz aplikačních služeb a podpora ISP (RIPE, založení LIR, správa BGP).

Web: www.abratica.cz

Další související informace

BTL agentura Promofactory

marketingová komunikace, btl, podpora prodeje – Zajišťujeme kompletní servis v oblasti marketingové komunikace se specializací na inovativní i klasické BTL aktivity. Věrnostní programy, spotřebitelské soutěže, podpora prodeje, sampling, tasting a road-shows. Zajištění hostesek a promotérů.

Cisco repasovaný hardware

Cisco, router, switch, hardware, síťe, repasované – Cisco repasované síťové komponenty. Cisco routery, Catalyst přepínače, Cisco wireless Aironet, Cisco IP telefonie a Cisco příslušenství paměti, zdroje, kabely. Poskytujeme roční záruku na výměnu vadného HW formou NBD.

ISP pce

ISP pce – ISP pce je specializovaná firma z Pardubic, která se zabývá stavebními pracemi a úpravami staveb na zakázku. Dále provádíme kompletní řemeslné a stavební práce.ISP pce je specializovaná firma z Pardubic, která se zabývá stavebními pracemi a úpravami staveb na zakázku. Dále provádíme kompletní řemeslné a stavební práce.

Načítání trvalo 0.0874 sekund.