+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Abyron-tvorba www

Klíčová slova: joomla, Joomla,redakční systém, www stránky, tvor

E-mail: info@abyron.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2009

Popis: Vytvoříme Vám www stránky v CMS redakčním systému Joomla! Webové prezentace nabízíme od malých www stránek až po velké projekty nebo e-shopy či e-katalogy. Námi dodávané internetové prezentace jsou vytvořeny pomocí redakčního systému Joomla. Jedná se o jeden z nejrozšířenějších open source redakčních systémů, tj. systémů pro správu obsahu - CMS.

Web: www.abyron.cz

Další související informace

Red Sun Design

webdesign, www stránky, web, zdarma – Tvorba profesionálních www stránek zcela zdarma. Provádím: grafický návrh stránek, kódování v HTML a CSS, částečně v JavaScriptu, Seo optimalizaci, správu, aktualizace a údržbu hotových webových stránek.

Redakční systém ALTOS

publikační systém,CMS,redakční systém, modulární – Modulární publikační systém ALTOS (redakční systém, CMS) umožňuje jdnoduchou a intuitivní správu webu. Díky WYSIWYG editoru budou vaše stránky stále aktuální a tvorba nových stránek a úprava bude přes publikační systém ALTOS hračkou.

MyRS - redakční systém

redakční systém – Publikování článků pomocí redakčního systému nikdy nebylo jednodušší. MyRS se zaměřuje na přehlednost, rychlost a efektivitu publikování. Víme moc dobře, že čas jsou peníze, proto jsou v systému zabudovány i prvky pro SEO a mnoho dalších funkcí.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.