+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ace IT s.r.o.

Klíčová slova: webdesign, seo optimalizace, antispam, hosting

E-mail: info@aceit.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2009

Popis: Hlavní činností naší společnosti je tvorba www stránek. Velké zkušenosti v oboru a profesionální přístup jsou zárukou spokojeného zákazníka. Web bude splňovat standardy CSS, W3C, XHTML a SEO pro lepší umístění v internetových vyhledavačích. Další alternativou může být přestavba stávajících webových stránek - redesign - přestavujeme zastaralé či nekvalitní weby na moderní a efektivní webové prezentace dle přání klienta.

Web: www.aceit.cz

Další související informace

Creative Webdesign

webdesign, tvorba www, seo optimalizace – V Creative Webdesign se specializujeme na tvorbu webových stránek a kreativní grafický design. Přitom se vždy řídíme pravidly správnosti, přístupnosti a použitelnosti webu. Dodržujeme standardy a optimalizujeme stránky. Vytváříme 100% funkční a moderně vyhlížející weby, které se rychle načítají a korektně zobrazují. Svým zákazníkům nabízíme redesign starých stránek a redakční systém. Creative Webdsign to je tvorba www stránek, grafický design a SEO optimalizace.

Studio Eight

Webdesign, Tvorba www, PHP, Grafické návrhy – Eight je perspektivní moderní studio, které poskytuje kompletní služby v oblasti tvorby designu a internetových prezentací. Svými cenami předčí mnohá studia avšak nikdy na úkor kvality.

Dynamic Softworks

webdesign, tvorba webů, seo optimalizace, bannery – Tvorba webových stránek, e-shopů a dalších aplikací. SEO optimalizace a registrace stránek do katalogů a vyhledávačů. Výroba webových reklamních bannerů ve formátech gif a flash. Natáčení a výroba videoklipů.

Načítání trvalo 0.2156 sekund.