+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Acer aspire one

Klíčová slova: Acer aspire one

E-mail: info@acer-aspire.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2009

Popis: Web o notebocích řady aspire one od známého výrobce Acer. Recenzujeme jak mininotebooku řady aspire one, tak i větší klasické notebooky. Dočtete se také několik typů pro nákup notebooků a čemu se vyvarovat.

Web: www.acer-aspire.cz/

Další související informace

Notebooky, navigace

notebooky pocitace Dax Asus Acer GPS navigace MP3 – Internetový obchod s výpočetní technikou. Počítače DAX, komponenty, notebooky Asus, Acer, tiskárny, LCD monitory, televize, digitální fotoaparáty, MP3 a MP4 přehrávače, GPS navigace, PDA, CD, DVD media, obaly na média. Výrobci - HP Canon Samsung ASUS ACER MINOLTA PANASONIC GENIUS OLYMPUS MSI PHILIPS.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

One Direction

one direction, hudba – Populární britsko - irská chlapecká skupina One Direction si získala během krátké doby srdce miliónů fanoušků po celém spojeném království i všude na světě. Zjistěte, co zajímavého o nich ještě nevíte.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.