+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adobe flash player ke stažení zdarma

Klíčová slova: adobe,flash player,download,návod,popis,informace

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2010

Popis: Internet moderní doby je převážně tvořen interaktivním obsahem, k jehož využití budete potřebovat tento malý prográmek. Technologie flash vám umožní přehrávání videí či hraní online her přímo z prostředí webového prohlížeče.

Web: adobeflashplayer.flashbang.cz









Další související informace

Daemon tools download

daemon tools,lite,download,návod,popis,informace – Daemon tools je po právem považován za nejlepší program pro správu virtuálních mechanik, kdy k nim připojit obraz disku je velmi jednoduché. Ale i tak se může hodit několik návodů pro správné nastavení, jenž u nás najdete společně s downloadem.

Download Deamon tools

deamon tools,lite,download,návod,popis,informace – Deamon tools si právem vydobil postavení nejlepšího programu pro správu virtuálních mechanik, jenž je navíc šířen zcela zdarma. Přiřazení obrazu disku je velice jednoduché a dokáže si s ním poradit i naprostý laik.

Qip

qip,čeština,download,ke stažení,zdarma,skiny – Qip je povedený program určený k rychlému odesílání textových zpráv, zejména protokolu icq. Avšak také zvládá jabber,G talk a oblíbené sociální sítě Facebook a Twitter. Krom verze pro Windows jej lze použít i pro mobilní telefony.

Načítání trvalo 0.0521 sekund.