+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ADVIN - e-shop pro lékárn

Klíčová slova: lékárenský e-shop, lékárna on-line, e-shop pro lék

E-mail: firma@advin.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. z??? 2011

Popis: ADVIN – e-shop pro lékárny. Lékárenský e-shop s automatickým plněním zboží od velkodistributorů rozšíří prodej z Vaší lékárny do celé ČR. Návratnost investice do e-shopu již za 6 měsíců. Jednoduchý a nenáročný provoz lékárny on-line.

Web: lekarny.advin.cz/

Další související informace

Vaši kamarádi z TV

e-shop, eshop, hračky, dárky, pro děti, online – Nabízíme mnoho hraček a her, jejichž hrdiny znáte z TV obrazovky. Těší se na vás Bořek stavitel, mašinka Tomáš, Medvídek Pú, The Simpsons, Spiderman, Lego hračky, požárník Sam, autíčka Cars, pošťák Pet, Noddy, Spongebob,Disney Prinncess, Pat a Mat, ovečka Shaun,formule Roary a další.

Mohendžodáro, Tao, Tantra

Mohendžodáro, Tantra, Tao, Cvičení pro ženy – Mohendžodáro je tantrické cvičení pro ženy. Je sestaveno z pozic neboli asán, které mají pozitivní vliv na zdraví a psychickou pohodu ženy. Cvičení probouzí sexuální energii, posiluje pánevní dno a dělohu, spevňuje prsa, harmonizuje funkci vaječníků a tvorbu ženských hormonů. Mohenžodáro také posiluje sebedůvěru a životní spokojenost. Proudící sexuální energie vyživuje ženské tělo, obnovuje krásu, mladistvý vzhled a zlepšuje kvalitu života ženy v každém věku. Společný prožitek v kruhu žen probouzí vnitřní ženu a umožňuje poznat sama sebe.

Načítání trvalo 3.3177 sekund.