+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akční nabídka DUCHWARE

Klíčová slova: lenovo,HP,notebook,nabídka,sestavy,počítače

E-mail: obchod@duchware.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2009

Popis: Akční nabídka firmy DUCHWARE s.r.o. - notebooky Lenovo a HP, počítačové sestavy. Počítačové komponenty, prodej za nejlepší internetové ceny. Společnost Duchware s.r.o. nabízí kompletní sortiment výpočetní techniky, servis, systém ochrany informací, satelitní komplety, softwarové audity, poradenství ISO/OHSAS, správu sítí, e-shop.

Web: www.duchware-akce.cz

Další související informace

Svět internetu

počítače, internet, rozhovory, IT, magazín – Nejnovější události ze světa IT. Internet, počítače, rozhovory se zajímavými osobnostmi českého internetu, diskuze o PC, průzkumy a další. Tak neváhejte a navštivte náš web ještě dnes a uvidíte, že se dozvíte mnoho zajímavých informací.

Správce sítě

Správce sítě,počítače,sítě – Správce sítě má velmi dobré zkušenosti s hardwarem i softwarem počítačů. Předností správce sítě je, má-li dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.c Správce sítě ovládá poradenství s licencováním programů. Zvládne udělat softwarový audit, má dostatečné zkušenosti se zabezpečením dat, zabezpečením dat a se zálohováním a odvirováním.

Notebooky Lenovo

Lenovo, notebooky, ideapad, thinkpad – Web věnovaný notebookům značky Lenovo. Najdete zde novinky a informace o modelech a řadách notebooků Lenovo. Najdete zde nejnovější informace o jednotlivých modelech Ideapadů a Thinkpadů. To vše na jednom místě.

Načítání trvalo 0.2300 sekund.