+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpico s.r.o. - IT řešení

Klíčová slova: IT Outsourcing, správa počítačových sítí

E-mail: info@alpico.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2009

Popis: Jsme specialisté, zaměřujeme se na celé spektrum služeb v oboru informačních a komunikačních technologií. Na tomto poli se pohybujeme dlouhá léta. Během té doby jsme vybudovali a udržujeme sítě mnoha spokojeným zákazníkům. Nasbírali jsme tak nenahraditelné zkušenosti a jsme schopni je nabídnout i vám.

Web: www.alpico.cz

Další související informace

IT-poradenství.cz

Sdílení a správa dokumentů online – Naším cílem je naučit podnikatele, firmy, vzdělávací a statní instituce využít potenciál internetu naplno, aby se stali konkurenceschopnými organizacemi v dnešním globálním světě. IT poradenství - symbióza online a offline světa.

SEO, SEM, Internet market

SEO, SEM, Internet marketing, správa PPC kampaní – Internetový marketing, SEO, SEM, copywriting, link building, správa PPC, poradenství a konzultace v oblasti internetové propagace a marketingu, to vše a mnohem více na webu www.seo-sem-marketing.cz , vyžádejte si konzultaci i pro Váš projekt.

PC pohotovost Chomutov

servis počítačů, opravy počítačů, správa sítí – Poskytujeme PC pohotovost pro domácnosti i firmy. Nabízíme servis počítačů, opravy notebooků, opravy monitorů, správu sítí pro Chomutov, Jirkov a okolí. PC pohotovost až k Vám domů již od 299 Kč. Pracujeme rychle a spolehlivě.

Načítání trvalo 0.0644 sekund.