+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alternatíva k AutoCAD

Klíčová slova: AutoCAD, CAD systémy, vizualizácia

E-mail: info@cadsystemy.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2012

Popis: Programy na kreslenie a vizualizáciu, alebo alternatíva k dobre známemu softwaru AutoCAD ako napr. ProgeCAD Professional. ProgeCAD Professional obsahuje všetky dôležité nástroje k tvorbe výkresov, editácii, modifikácii a kvalitnej tlači na papier o veľkosti A5 až A0.

Web: www.cadsystemy.sk

Další související informace

Webdesign Galla

webdesign, tvorba www – Webdesign Galla je skupina mladých specialistů zaměřujících se na webdesign, SEO optimalizaci a propagaci webových stránek na internetu. Našim cílem je vytvořit pro Vás špičkovou prezentaci na míru a to obvykle na principu dlouhodobé spolupráce. Nabízíme Vám www stránky s originálním a přehledným designem, optimalizované pro webové vyhledavače a nejpoužívanější internetové prohlížeče, registrované do základních katalogů a to vše za rozumnou cenu. Webové stránky vytváříme dle nejnovějších standardů s ohledem na jejich přístupnost a dostupnost. Prostudujte si naše stránky a získejte více informací o našich službách.

KT Web studio

webdesign, SEO, asp, html, sql – KT Web studio tvoří webové prezentace pro Vás... ASP, MS SQL, SEO, xHTML, CSS. Jsme mladý tým, který tvorba webových stránek baví. Na naší internetové stránce se jistě dozvíte víc, těšíme se na spolupráci.

CAD Studio

CAD,Autodesk,AutoCAD,DWG – Gold partner Autodesk – dodáváme CAD/CAM a GIS/FM řešení, projekční software pro strojírenství a stavebnictví - AutoCAD, Inventor, Revit, Map, Civil 3D, Vault. Zakázkový vývoj CAD aplikací. Školicí středisko (ATC). Technická podpora CAD. (Xanadu+Dagis)

Načítání trvalo 0.0705 sekund.