+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alternatíva k AutoCAD

Klíčová slova: AutoCAD, CAD systémy, vizualizácia

E-mail: info@cadsystemy.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2012

Popis: Programy na kreslenie a vizualizáciu, alebo alternatíva k dobre známemu softwaru AutoCAD ako napr. ProgeCAD Professional. ProgeCAD Professional obsahuje všetky dôležité nástroje k tvorbe výkresov, editácii, modifikácii a kvalitnej tlači na papier o veľkosti A5 až A0.

Web: www.cadsystemy.sk

Další související informace

Skolacek.net

Školáček, školáček.net , program, mateřská školka – Školáček.net je internetový program navržený k usnadnění práce a zkvalitnění služeb v mateřských školkách. Nabízí nejenom přehledné vedení informací o dětech a jejich docházce, ale také celou řadu dalších funkcí.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Jsemnawebu.cz

Tvorba www stránek, tvorba E-shopů, SEO. – Tvorba webových stránek, E-shopů, SEO optimalizace, registrace domény .cz, grafické práce, cílená reklama a spousta dalších služeb za bezkonkurenční ceny pouze u nás. Jsemnawebu.cz - komplexní webové řešení.

Načítání trvalo 0.2464 sekund.