+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AMBICA s.r.o.

Klíčová slova: SQL, BI4DYNAMICS, PLAN4S, FORECAST, BI, DW,

E-mail: jana.hazukova@ambica.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2010

Popis: Ambica s.r.o. je lokální českou nezávislou konzultační a softwarovou firmou, která se specializuje na řešení Business Intelligence a Data Warehousing na platformě Microsoft. Reseller produktu bi4dynamics.

Web: www.ambica.cz/

Další související informace

MaJa Webdesign

tvorba www stránek, tvorba webových stránek, www s – Máte již své webové stránky? Jsou Vaše stávající kvalitně zpracované? Jsou dohledatelné? My Vám pomůžeme na tyto otázky odpovědět a problémy vyřešit! Aby měly webové stránky smysl, musejí být správně vytvořené. Svěřte jejich tvorbu nám a my Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Expresní servis notebooků

Hp, Epson, Canon, Samsung, Fujitsu, Minolta – Expresní servis a opravy tiskáren, monitorů, notebooků , počítačů a záložních zdrojů. Značky Konica Minolta , Brother, LYNX , Canon, Olivetti , Epson, Proview, Fujitsu Siemens, Sony, Genius, Xerox , (HP) Hewlett Packard, Samsung .

Načítání trvalo 0.2374 sekund.