+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amplitudová modulace

Klíčová slova: Amplitudová modulace, modulátory, demodulátory

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2008

Popis: Elektrotechnicky zaměřený web specializovaný na amplitudovou analogovou modulaci. Web popisuje základní principy amplitudové modulace, ukazuje grafy a průběhy modulovaných signálů. Vysvětlení pojmů jako jsou modulace, fázorové diagramy, nosná vlna, spektrum, výkon. Vysvětlena jsou i některá důležitá schémata zapojení modulátorů a demodulátorů.

Web: modulace.godlike.cz/

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.