+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amplitudová modulace

Klíčová slova: Amplitudová modulace, modulátory, demodulátory

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2008

Popis: Elektrotechnicky zaměřený web specializovaný na amplitudovou analogovou modulaci. Web popisuje základní principy amplitudové modulace, ukazuje grafy a průběhy modulovaných signálů. Vysvětlení pojmů jako jsou modulace, fázorové diagramy, nosná vlna, spektrum, výkon. Vysvětlena jsou i některá důležitá schémata zapojení modulátorů a demodulátorů.

Web: modulace.godlike.cz/

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Načítání trvalo 0.3073 sekund.