+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Analytický Moldex3D

Klíčová slova: Moldex3D, simulace, optimalizace, analýza, plast

E-mail: j.zackova@simulplast.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Moldex3D - CAE simulační software pro analýzu a optimalizaci vstřikování plastů.Jediný nabízí plnohodnotnou 3D analýzu všech komponent formy, což znamená mnohem přesnější predikce. Rychlé paralelní výpočty. Umožňuje analyzovat i díly s extrémní změnou tloušťky stěny a s velmi komplikovanou geometrií. Výsledky slouží k optimalizaci designu dílu a formy, zpracovatelských podmínek a zkrácení doby vstupu výrobku na trh.

Web: www.simulplast.com/moldex3d.php

Další související informace

http://pr.piseme.info/

PR články, SEO, optimalizace, vyhledávače – Propagujte své produkty, weby nebo služby pomocí PR článků, které Vám poskytnou cenné tematické odkazy. My Vám nabízíme vložit PR články zcela zdarma. Propagujte své produkty, weby nebo služby pomocí PR článků, které Vám poskytnou cenné tematické odkazy.

Internetový marketing

seo, sem, google analytics, optimalizace, reklama – Jsme odborníci na internetový marketing, SEO optimalizace, tvorbu a optimalizaci www stránek, PPC reklamní kampaně Sklik, AdWords, AdFox, Etarget a Billboard. Poskytujeme školení, poradenství a konzultace. Zajistíme zvýšení návštěvnosti a vyhodnotíme návratnost investic pomocí Google Analytics. Nabízíme kompletní služby v internetovém marketingu. Optimalizátoři.cz.

Všeobecný katalog odkazů

seo, katalog, odkazy, optimalizace – V našem katalogu si můžete umístit svůj odkaz na soukromou nebo firemní stránku. To ve výsledku posílí vaši pozici ve vyhledávačích, protože každý odkaz se počítá. V mnoha kategoriích si jistě najdete tu svou, kde zařadit správně váš web.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.