+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Analytický Moldex3D

Klíčová slova: Moldex3D, simulace, optimalizace, analýza, plast

E-mail: j.zackova@simulplast.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Moldex3D - CAE simulační software pro analýzu a optimalizaci vstřikování plastů.Jediný nabízí plnohodnotnou 3D analýzu všech komponent formy, což znamená mnohem přesnější predikce. Rychlé paralelní výpočty. Umožňuje analyzovat i díly s extrémní změnou tloušťky stěny a s velmi komplikovanou geometrií. Výsledky slouží k optimalizaci designu dílu a formy, zpracovatelských podmínek a zkrácení doby vstupu výrobku na trh.

Web: www.simulplast.com/moldex3d.php

Další související informace

Článkovník - PR články

seo, optimalizace, pr článek, pr články, – Pro uveřejnění vlastního textu se zaregistrujte, přihlašte a vytvořte článek. Pokud nebude váš text porušovat obecná pravidla, bude do několika hodin schválen, vložen do vhodné kategorie a umístěn na hlavní stranu webu. Ke svému profilu můžete přidat neomezený počet PR článků.

SEO - optimalizace

odkazy, linky, metody, optimalizace, tagy – SEO (Search Engine Optimization, optimalizace pro vyhledávače) je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích.

Výroba www stránek a esho

výroba, www, shop, eshop, seo, optimalizace – Výroba internetového obchodu s napojením na ekonomický software Pohoda a podporou výstupu do XML (zbozi.cz). Klientům nabízíme možnost zapojení se do projektu ShopGarant - garance prodeje na internetu. Neprodáš / Neplatíš.

Načítání trvalo 0.0496 sekund.