+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Analytický Moldex3D

Klíčová slova: Moldex3D, simulace, optimalizace, analýza, plast

E-mail: j.zackova@simulplast.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Moldex3D - CAE simulační software pro analýzu a optimalizaci vstřikování plastů.Jediný nabízí plnohodnotnou 3D analýzu všech komponent formy, což znamená mnohem přesnější predikce. Rychlé paralelní výpočty. Umožňuje analyzovat i díly s extrémní změnou tloušťky stěny a s velmi komplikovanou geometrií. Výsledky slouží k optimalizaci designu dílu a formy, zpracovatelských podmínek a zkrácení doby vstupu výrobku na trh.

Web: www.simulplast.com/moldex3d.php

Další související informace

SEO a marketing

seo, optimalizace, marketing – Kvalitní optimalizací dostaneme Váš web na přední místa ve vyhledávačích. Nabízíme Vám SEO, poradenství a profesionální marketing. Navrhneme Vám optimální strukturu webu a zároveň Vám pomůžeme vytvořit obsahově zajímavé stránky.

Webtec s.r.o.

pay per click, ppc, SEO, optimalizace, seo – Tvorba internetových obchodů jako efektivní nástroj na online prodej produktů s příjemným vzhledem a jednoduchým používáním pro návštěvníky E-shopu. Komplexní tvorba web stránek použitím moderních technologií a internet marketingových nástrojů - optimalizace webu pro vyhledávače, registrace do internetových katalogů. Grafická tvorba firemní identity a jednotného designu, která vylepší image firmy a zvýší úspěšnost reklamy. Dále profesionální tvorba a správa reklamní kampaně.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.