+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aplikace katastru nemovitostí

Klíčová slova: REAL SOFT, inventura pozemků, registr nemovitostí

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Aplikace pro práci na daty katastru nemovitostí pro veřejnou správu se specializací na aplikace pro operativní evidenci, inventarizaci a oceňování pozemků, nabízíme prohlížečky dat KN i specializované nástroje pro analytické operace nad KN.

Web: www.real-soft.cz

Další související informace

Nabídka všech RK

Nemovitosti nabídka, nemovitosti poptávka, reality – Realitní inzerce na zprostředkovatelském serveru. Nabídka všech realitních kanceláří z České republiky. Prodej, pronájem nemovitostí. Inzerce. Nemovitosti nabídka, nemovitosti poptávka, reality prodej, reality pronájem, pozemky prodej, inzerce realitních kanceláří.

RK Vašák&Partneři REALIT

reality , realitní , rk , nemovitosti , realitní , – Rodinné domy za 1 milion Kč.Dynamicky rozvíjející se RK s působností po celé ČR.Nabízíme prodej,pronájem a výkup domů,bytů,pozemků,kom.objektů, rekreačních objektů i developerských projektů.Zahraniční nemovitosti-Egypt,Gruzie.Kompletní finanční poradenství,půjčky,hypotéky,exekuce.

Správa nemovitostí Praha

správa nemovitostí, správa nemovitostí praha, údrž – Hlavní město Praha je typické hned několika různými záležitostmi, přičemž pravděpodobně tím nejznámějším jsou logicky památky středověkého a novověkého charakteru. Hlavní město Praha je typické hned několika různými záležitostmi, přičemž pravděpodobně tím nejznámějším jsou logicky památky středověkého a novověkého charakteru.

Načítání trvalo 0.0618 sekund.