+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aplikace katastru nemovitostí

Klíčová slova: REAL SOFT, inventura pozemků, registr nemovitostí

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Aplikace pro práci na daty katastru nemovitostí pro veřejnou správu se specializací na aplikace pro operativní evidenci, inventarizaci a oceňování pozemků, nabízíme prohlížečky dat KN i specializované nástroje pro analytické operace nad KN.

Web: www.real-soft.cz

Další související informace

Nabídka všech RK

Nemovitosti nabídka, nemovitosti poptávka, reality – Realitní inzerce na zprostředkovatelském serveru. Nabídka všech realitních kanceláří z České republiky. Prodej, pronájem nemovitostí. Inzerce. Nemovitosti nabídka, nemovitosti poptávka, reality prodej, reality pronájem, pozemky prodej, inzerce realitních kanceláří.

Katastr nemovitostí nahlí

katastr nemovitostí nahlížení – Informační portál katastrálních úřadů s možností nahlížení do katastru nemovitostí všech katastrálních území v České republice. Navštivte naše stránky a ověřte si údaje o vaší nemovitosti online již dnes.

Inventarizace pozemků pro veřejnou správu

REAL SOFT, inventura pozemků, inventura majetku, o – Specializované nástroje veřejné správy pro operativní evidenci, inventarizaci a oceňování pozemků, rekonstrukce evidence majetku obcí na stav katastru nemovitostí, přepracování evidence majetku při pozemkových úpravách a obnově operátu KN.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.