+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aplikace katastru nemovitostí

Klíčová slova: REAL SOFT, inventura pozemků, registr nemovitostí

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Aplikace pro práci na daty katastru nemovitostí pro veřejnou správu se specializací na aplikace pro operativní evidenci, inventarizaci a oceňování pozemků, nabízíme prohlížečky dat KN i specializované nástroje pro analytické operace nad KN.

Web: www.real-soft.cz

Další související informace

Reality Arden

reality, nemovitosti – Reality Arden provozuje síť realitních kanceláří v celé ČR a v zahraničí. Nabízí širokou nabídku domů, bytů, pozemků, komerčních objektů a dalších nemovitostí. Zajistí Vám výkup, prodej, právní služby, stěhování.

Nabídka všech RK

Nemovitosti nabídka, nemovitosti poptávka, reality – Realitní inzerce na zprostředkovatelském serveru. Nabídka všech realitních kanceláří z České republiky. Prodej, pronájem nemovitostí. Inzerce. Nemovitosti nabídka, nemovitosti poptávka, reality prodej, reality pronájem, pozemky prodej, inzerce realitních kanceláří.

BarHill - správa nemovito

správa nemovitostí – Klientům nabízíme profesionální služby z oblasti správa nemovitostí (facitily management) a asset management. Víme, že každá nemovitost je jedinečná, umíme připravit řešení šité na míru každého klienta.

Načítání trvalo 3.0179 sekund.