+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aplikace katastru nemovitostí

Klíčová slova: REAL SOFT, inventura pozemků, registr nemovitostí

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Aplikace pro práci na daty katastru nemovitostí pro veřejnou správu se specializací na aplikace pro operativní evidenci, inventarizaci a oceňování pozemků, nabízíme prohlížečky dat KN i specializované nástroje pro analytické operace nad KN.

Web: www.real-soft.cz

Další související informace

Reality Zelený dům, s.r.o

výstavba, prodej, pronájem, nemovitosti v Kladně – Naše firma se zaměřuje na výstavbu a prodej nových bytů či rodinných domů v Kladně, dále pronájmem bytů, kanceláří a nebytových prostor v centru Kladna.Rekonstrukcí objektů, bytových jader a koupelen

KZP real nemovitosti

komerční nemovitosti, nemovitosti k bydlení, domy – Zabýváme se developerskou a prodejní činností. Stavíme a prodáváme multifunkční domy, bytové domy, řadové domy i garáže. Hlavní oblastí našeho působení je Praha 4. Naše projekty jsou zaměřené nejen na bydlení, ale i na komerční využití.

Výkup nemovitostí

Finanční tíseň, výkup majetku, výkup nemovitostí – Potřebujete peníze? A to rychle? Vykoupíme od Vás byt, dům, pozemek či jinou nemovitost. Náš realitní makléř provede odhad tržní ceny a předloží dokumentaci vedení naší společnosti, které během následujících pěti pracovních dnů rozhodne o dalším postupu.

Načítání trvalo 3.3748 sekund.