+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aplikace katastru nemovitostí

Klíčová slova: REAL SOFT, inventura pozemků, registr nemovitostí

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Aplikace pro práci na daty katastru nemovitostí pro veřejnou správu se specializací na aplikace pro operativní evidenci, inventarizaci a oceňování pozemků, nabízíme prohlížečky dat KN i specializované nástroje pro analytické operace nad KN.

Web: www.real-soft.cz

Další související informace

Dr. Peter KOPA & Partners

Investment Real Estate Consulting Solar Voltaic – V České republice působíme od roku 1991 jako investiční poradci zahraničních investorů v oblasti nemovitostí. Naši klienty jsou zahraniční developeři, investiční fondy a další subjekty, které chtějí investovat do nemovitostí ve Střední Evropě, zejména v Praze. Spolupráci nabízíme od vyhledání vhodné nemovitosti až po akvizici a následně od stavby až po prodej.

Diamond City

Diamond City, Realitní kancelář, Nemovitosti Kladn – Reality a nemovitosti. Naší činností je prodej, pronájem a výkup nemovitostí. Řešíme zadlužené nemovitosti a exekuce. Zaměřujeme se na byty, rodinné domy, chaty, chalupy, kanceláře, pozemky, komerční prostory, objekty.

Ceres Soft 100% rostlinný

ceres, soft, tuky – Vyzkoušejte 100% rostlinný tuk CeresSoft a vychutnejte si dozlatova osmažené pokrmy. Ceres soft je špičkový výrobek na smaření a fritování. Díky unikátní receptuře se při správném použití pokrmy nepřepalují a neprskají. Jeho použití díky jedinečnému balení je snadné opravdu pro každého. Nenechávejte si Ceres soft jen na sváteční smažení – proč si nedopřát zlatavě osmažené pokrmy celý rok!

Načítání trvalo 0.0605 sekund.