+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apple iPad

Klíčová slova: ipad, apple ipad, ipad apple, aple ipad, ipad aple

E-mail: anawe@anawe.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2010

Popis: Aple-iPad.cz je web, věnovaný dopodrobna Apple iPad. Najdete u nás videa, recenze, příslušenství, funkce a parametry, aplikace, návody. Pochlubte se nám s Vašimi znalostmi i fotografiemi, zeptejte se nás anebo jen diskutujte s dalšími návštěvníky.

Web: www.aple-ipad.cz

Další související informace

iPad 2 e-shop

ipad 2, apple, iphone 4, ipad apple – Pořiďte si i Vy svůj vlastní iPad 2 za skvělou cenu. Pokud i Vy navštívíte internetový obchod ipad2eshop.cz, tak již zítra vlastnit svůj vlastní iPad 2. Nabízíme Vám skvělou cenu a krátkou dobu dodání.

iPhone a iPad recenzie

iphone, ipad, apple, apple recenzie, – Recenzie aplikácii a hier pre iPhone a iPad, bezplatných alebo platených. Okrem toho na stránke nájdete aj množstvo tipov a trikov, správ a noviniek zo sveta Apple a recenzií príslušenstva a to všetko pre Váš Apple iPhone či Apple iPad.

iPad - výpredaje

ipad, ipad výpredaje – iPad je multifunkčné zariadenie (tzv. tablet) od spoločnosti Apple Inc, ktoré je určené na multimediálnu zábavu, prácu a on-line prácu na internete.Okrem množstva iných funkcií umožňuje prehrávanie videa, prezeranie dokumentov, fotiek, audia a plnohodnotné pripojenie na internet.

Načítání trvalo 3.7362 sekund.