+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquacool.cz - Vodní chlaz

Klíčová slova: Vodní chlazení Aquacool

E-mail: gorelord@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2008

Popis: Vodní chlazení pro výpočetní techniku, Aquacool Stixion GTX. Chladící blok pro severní můstek základní desky Gigabyte GA-965-DS4. Blok pro mosfety je vyroben s co nejmenším odporem průtoku kapaliny. Pro chlazení mosfetů takto jednoduchá konstrukce bloku bohatě postačuje i při výrazném přetaktování a zvednutí voltáže CPU.

Web: www.aquacool.cz

Další související informace

ORIENTAL zboží ze světa

vodni dýmky,čaje,aromaterapie,vonné tyčinky – Velkoobchodní a maloobchodní prodej zboží z exotických oblastí,čajová keramika a porcelán,vodní dýmky,čaje,čajové příslušenství,textil z orientu,hudební nástroje,břišní tance,dárky,vše pro čajovny.Školení v přípravě čajů a vodních dýmek.

Vodní dýmky Aladin-Shop

vodní dýmky, vodní dýmka, dýmky, hookah, shisha – Specializovaný obchod a e-shop nabízející vodní dýmky značek Aladin, TopMark, Pumpkin, Shisha, Mya a King Hookah a mnohé další. Samozřejmostí je možnost výběru z široké řady vždy čerstvých tabáků, kvalitních uhlíků a příslušenství za ceny které Vás velmi potěší.

elmarwa.cz-vodní dýmky

vodní dýmka vodní dýmky bubny tabák uhlíky – Vodní dýmky e-shop.Vodní dýmky a příslušenství k vodním dýmkám s širokým výběrem tabáků a uhlíků pro vodní dýmky.Orientální zboží za skvělé ceny a samozřejmostí je vysoká kvalita.Také si u nás můžete vybrat z širokého sortimentu hudebních nástrojů.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.