+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquacool.cz - Vodní chlaz

Klíčová slova: Vodní chlazení Aquacool

E-mail: gorelord@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2008

Popis: Vodní chlazení pro výpočetní techniku, Aquacool Stixion GTX. Chladící blok pro severní můstek základní desky Gigabyte GA-965-DS4. Blok pro mosfety je vyroben s co nejmenším odporem průtoku kapaliny. Pro chlazení mosfetů takto jednoduchá konstrukce bloku bohatě postačuje i při výrazném přetaktování a zvednutí voltáže CPU.

Web: www.aquacool.cz

Další související informace

A-Z CHLAZENÍ- klimatizace

klimatizace, průmyslové chlazení – Prodej, montáž a servis chladících a klimatizačních zařízení. Nabízíme klimatizace, tepelná čerpadla, průmyslové chlazení, čističky vzduchu, chladící a mrazící zařízení, vzduchotechnika, chladírenské boxy. Dodávky a návrhy kompletní klimatizační a chladírenské technologie. Mobilní klimatizace, bytová klimatizace, lednice, vestavěné spotřebiče. Výčepní technika a chlazení na pivo. E-shop.

Výčepní zařízení

chlazení na pivo, pivní chlazení – Jsme český výrobce průtokových chladičů o výkonu 15 l až 200 l/hod. Provádíme servis a montáže chladicích zařízení, kompletní servis domácího a průmyslového chlazení, servis a montáže výčepní technologie, sanitace pivního potrubí, výroba atypických chladících pultů a vitrín, dodávky kompletního chlazení pro prodejny, restaurace. Dále nabízíme celonerezové výčepní pulty s chlazeným úložným prostorem, nerezové výčepní desky, výčepní pulty s dřevěnou nosnou konstrukcí a vestavným chlazením, celonerezové atypické výčepní a barové zařízení dle požadavků zákazníka a veškeré potřebné příslušenství.

Bazar chlazení

chladicí vitrina a mrazák, chlazení po repasi – Výkup a prodej chladicího a mrazicího zařízení z obchodů s potravinami a restaurací. Prodej, montáž, servis a opravy nových a použitých chladicích zařízení, obslužných chladicích a přístěnných vitrín.

Načítání trvalo 0.0916 sekund.