+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquacool.cz - Vodní chlaz

Klíčová slova: Vodní chlazení Aquacool

E-mail: gorelord@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2008

Popis: Vodní chlazení pro výpočetní techniku, Aquacool Stixion GTX. Chladící blok pro severní můstek základní desky Gigabyte GA-965-DS4. Blok pro mosfety je vyroben s co nejmenším odporem průtoku kapaliny. Pro chlazení mosfetů takto jednoduchá konstrukce bloku bohatě postačuje i při výrazném přetaktování a zvednutí voltáže CPU.

Web: www.aquacool.cz

Další související informace

Eshop se širokou nabídkou vodních fontán

vodní fontány,pokojová fontána,domácí fontány,font – Zapomeňte na zbytečné doplňky do vašeho interiéru a zakupte si moderní vodní fontány. Najdete u nás pokojové vodní fontány i zahradní vodní fontáry. Fontány si můžete vybírat v různých designech i v různých velikostech.

Hard Water Descaler

změkčovač, tvrdá voda, vodní kámen, změkčovač – Hard Water Descaler - nejlepší DESCALER změkčovač na úpravu tvrdé vody aby nezanechala tvrdé usazeniny vodního kamene. Vodní kámen zkracuje životnost přístrojů, zvyšuje spotřebu energií, vyžaduje čas, peníze a námahu na odstranění. HardWaterDescaler odstraní tvrdé usazeniny vodního kamene a šetří čas, námahu, peníze a přírodu.

Vodní dýmky Aladin

vodní dýmka, vodní dýmky, aladin – Vodní dýmky Aladin Evolution jsou luxusní vodní dýmky nové řady, od uznávaného výrobce vodních dýmek Aladin. Po dlouhých dvou letech usilovné práce a vyvíjení, spatřily světlo světa naprosto nové a vylepšené vodní dýmky Aladin Evolution.

Načítání trvalo 1.9730 sekund.