+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Arch Lab, s.r.o.

Klíčová slova: grafický software, programy, cad, 3d

E-mail: info@4mcad.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2010

Popis: Nabízíme profesionální CAD programy pro technické obory. Převážnou část nabídky tvoří software společnosti 4M: 4M IntelliCAD je snadno dostupný univerzální CAD program pro 2D a 3D kreslení s podporou DWG i DXF formátů a množstvím funkcí. Parametrický program IDEA NG je určen pro architekty a stavební projektanty. K dispozici jsou také řešení pro další stavební obory jako statika (ocel a beton), elektro, voda, kanalizace, topení a vzduchotechnika.

Web: www.cadzone.cz

Další související informace

Eshop s normami, ČSN, ISO

ČSN, ISO, TŽ, TPG, TDG, TIN, TNI, TD, TNV, PNE – Eshop Normservis nabízí široké spektrum českých a národních norem. Vše je přehledně roztřízeno dle zemí a oborů. Naleznete u nás normy ČSN, ISO, TŽ, TPG, TDG, TIN, TNI, TD, TNV, PNE, HŽ, DIN, ASME a ASTM.

CZ-torrent

torrent, stahování, prohlížeče, programy,aplikace – Stahovat přes torrent je vlastně velmi jednoduché. Přes torrent je výhodné zejména u souborů, o které je momentálně velký zájem. Platí totiž, že čím více lidí daný soubor stahuje, tím vetší rychlost pro všechny.

J. Kocourek, 3d grafika

reklama,grafika,grafický,grafik,3d,2d,vizualizace – Vyzkoušejte grafiku od Kocoura! Nabízím originální a chytlavé podání reklamy. Kombinací 3d a 2d grafiky vytvářím unikátní reklamní materiál pro web, tisk a televizní média. Tvořím realistické 3d vizualizace.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.