+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Archiv internetu - baraja

Klíčová slova: archivace internetu, webarchiv, digitální knihovna

E-mail: janbarasek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2011

Popis: WebArchiv nabízí možnost snadné archivace vašich stránek několikrát za rok zdarma a jejich dlouhodobé uschování. Spuštění archivování libovolného webu je zdarma. Archiv obsahuje archivárie již od roku 1996, a každý den jsou roboticky další přidány.

Web: archive.baraja.cz

Další související informace

Výdělek na internetu

Klikačky, výdělek na internetu, užitečné odkazy – Výdělek na internetu pomocí klikaček. Jednoduchý způsob přivýdělku na internetu. Stačí pár minut denně a zanedlouho můžete být pěkně v balíku. Proč to nezkusit zegistrace je zdarma. Zaregistrujte se hned.

Digitální průtiskové stro

tiskárna, digitální tiskárna, skartovač, skartace – Naše společnost je dodavatelem digitálních průtiskových strojů RISO. Dalšími produkty v naší nabídce jsou stroje pro konečnou úpravu dokumentů, kancelářská technika a dodávky spotřebního materiálu.

LiveChat Forum

výdělek na internetu, livechat, práce na doma – Výdělek na internetu slibujeme v řádu několik tisíců eur nebo dolarů. Proto neváhejte a připadejte si s námi krásná, žádoucí a přitažlivá. Stačí si jen trochu věřit a odhodit stud, náš zákazník Vám za to zaplatí. Ženy, abyste tuto činnost mohly vykonávat, potřebujete mít doma počítač či notebook, web kameru nebo běžnou video kameru a špetku odvahy. Vzhled u nás nehraje roli, každá žena je krásná něčím jiným, neexistují zde žádné parametry krásy. Naše modelky se sice nazývají cam models, ale nejsou to modelky v pravém slova smyslu. Postava nehraje roli a pro nás není prioritou.

Načítání trvalo 0.0874 sekund.