+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Astr s.r.o, IT firma

Klíčová slova: Tvorba software,tvorba www stránek, správa pc sítě

E-mail: studio@astr-studio.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2008

Popis: Výrobce informačních systémů nejen pro firmy, ale i pro školství. Mezi naše produkty se řadí podnikový informační systém, program pro správu majetku, ale zejména informační systém pro školy. Dále vyvíjíme software na zakázku, včetně tvorby webových stránek. Mezi naše aktivity dále patří i správa počítačových sítí, a to na platformě Windows a Linux.

Web: www.astr-studio.eu

Další související informace

EDVENS MEDIA - Tvorba WWW

Tvorba WWW stránek, webdesign, grafické návrhy – Vytváříme atraktivní webové stránky s ohledem na rychlost, přístupnost a použitelnost. Navrhujeme tiskoviny a zabýváme se produktovou fotografií, módní fotografií, reportážemi a následnými retušemi. Tvorba WWW stránek, webdesign, grafické návrhy, šablony, foto, retuše, tiskoviny.

Neklikejte.cz - Tvorba ww

Tvorba www stránek, Eshopy, IS, PC servis – Našim klientům vytvoříme www stránky, webové prezentace, Eshop na míru, SEO optimalizaci. Dále poskytujeme PC servis (opravy PC, sestavení PC, čištění notebooků...) v servisním centru nebo přímo u klienta. Dodáváme spotřební materiál do kanceláří (tonery, kancelářské papíry za výhodné ceny)

Načítání trvalo 0.0783 sekund.