+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ATAK comp. s.r.o.

Klíčová slova: Predaj počítačov v Trenčíne, notebookov, tlačiarní

E-mail: info@at-tack.sk

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2012

Popis: Predaj počítačov v Trenčíne, notebookov, tlačiarní . Predaj notebookov, inštalácia programov, os. internet. Predaj a servis výpočtovej techniky, kancelárskej techniky a softwaru. Predaj počítačov v Trenčíne, notebookov, tlačiarní . Predaj notebookov, inštalácia programov, os. internet. Predaj a servis výpočtovej techniky, kancelárskej techniky a softwaru.

Web: www.at-tack.sk

Další související informace

Ubytovanie-penziony

ubytovani,ubytovani na slovensku,ubytovani v ba – Penzión U Zlatej Rybky sa nachádza v Tomášove v tichej ulici Dunajská 66/A,12km od Bratislavy ponúkame Vám výhodné ubytovanie od 13€/osoba.Penzión sa nachádza pri Malom Dunaji,je vybavený reštauráciou,minigolfom,detským kútikom a ihriskom,terasou,parkoviskom a cez sezónu -pozičovňa člnov,vybavenie izieb- wc tv,sprcha

Pension Kovář v Horní Stropnici

Pension Kovář,ubytování v Horní Stropnici – Pension Kovář v Horní Stropnici nabízí své služby v srdci Novohradských hor, v jihočeské obci Horní Stropnice, vzdálené pouhých 36 km od Českých Budějovic.Celková kapacita pensionu je 17 lůžek.Můžete se ubytovat v 6 útulných nekuřáckých dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.V ceně ubytování v pensionu Kovář v Horní Stropnici je zahrnuta snídaně podávaná formou bufetu. Na teplé jídlo můžete zajít do nedaleké Stropnické hospody či restaurace U Martínků,Okolí pensionu je obklopeno panenskou přírodou Novohradských hor a nabízí nesčetně možností pro turistické i cyklistické výlety.

HOTEL IMOS v Praze

HOTEL IMOS,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Moderní, čistý hotel rodinného typu Imos se nachází nedaleko výstaviště PVA Letňany a nedaleko největšího obchodní centra v ČR s více než 300 obchody a prostory pro využití volného času (např. Multikino Palace Cinemas Letňany, fitness, krytá hokejová hala, plavecký bazén s tobogánem apod.). Hotel Imos poskytuje ubytování se snídaní v 39 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem. Klienti mají v hotelové hale možnost využít připojení k internetu. Recepce zajišťuje drobný prodej občerstvení a základních hygienických potřeb. U Hotelu Imos je k dispozici prostorné parkoviště, které je pro ubytované hosty bez poplatku.

Načítání trvalo 3.0204 sekund.