+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ateliér ALF, o.s.

Klíčová slova: rekvalifikace,adobe Photoshop,počítačové kurzy

E-mail: alf@atelieralf.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervna 2009

Popis: Ateliér ALF je bezbariérová společnost nových technologií a vizuální komunikace. Poskytujeme vzdělávání a tvorbu v oborech nových technologií a vizuální komunikace grafický design, DTP, fotografie, film a video, tvorba webu a webdesign. Provozujeme galerie a pořádáme kulturní a umělecké porady.

Web: www.atelieralf.eu

Další související informace

SKOLENI-KURZY.EU

rekvalifikace,školení,kurzy,windows,linux – Na webu SKOLENI-KURZY.EU najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře. Od účetnictví a personalistiky přes specializované počítačové kurzy po studium oceňování a odhady nemovitostí nebo školení pro realitní makléře.

MaJa Webdesign

tvorba www stránek, tvorba webových stránek, www s – Máte již své webové stránky? Jsou Vaše stávající kvalitně zpracované? Jsou dohledatelné? My Vám pomůžeme na tyto otázky odpovědět a problémy vyřešit! Aby měly webové stránky smysl, musejí být správně vytvořené. Svěřte jejich tvorbu nám a my Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost.

Webdesign Galla

webdesign, tvorba www – Webdesign Galla je skupina mladých specialistů zaměřujících se na webdesign, SEO optimalizaci a propagaci webových stránek na internetu. Našim cílem je vytvořit pro Vás špičkovou prezentaci na míru a to obvykle na principu dlouhodobé spolupráce. Nabízíme Vám www stránky s originálním a přehledným designem, optimalizované pro webové vyhledavače a nejpoužívanější internetové prohlížeče, registrované do základních katalogů a to vše za rozumnou cenu. Webové stránky vytváříme dle nejnovějších standardů s ohledem na jejich přístupnost a dostupnost. Prostudujte si naše stránky a získejte více informací o našich službách.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.