+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Auriga Systems

Klíčová slova: ict, it, sítě, bezpečnost, hardware, software

E-mail: info@aurigasystems.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2010

Popis: Poskytovatel profesionálních služeb z oboru informačních a komunikačních technologií. Efektivní, bezpečná a levná ICT řešení na míru. Software, hardware, bezpečnost dat. V našem eShopu nakoupíte vše od Adobe po ZyXEL.

Web: www.aurigasystems.cz/

Další související informace

Špidla Data Processing

hry, software, hry pro děti, logické hry – On-line prodej her a softwaru. Nabídka ze stovek titulů her od akčních až po logické. V sortimentu máme také kolekce programů širokého využití. V případě vadného zboží zasíláme obratem nové.

Cisco repasovaný hardware

Cisco, router, switch, hardware, síťe, repasované – Cisco repasované síťové komponenty. Cisco routery, Catalyst přepínače, Cisco wireless Aironet, Cisco IP telefonie a Cisco příslušenství paměti, zdroje, kabely. Poskytujeme roční záruku na výměnu vadného HW formou NBD.

High Voltage - Školeni, testování a elektro

školení, test, kurz, IT, ecdl, prometric, rekvalif – Zabýváme se školením v oblasti výpočetní techniky založené na vysoké kvalitě s možností otestovat si své získané znalosti prostřednictvím ECDL testů. Naše školení vedou vždy kvalifikovaní lektoři s vysokou odbornou znalostí, profesionálním vystupováním a přesto lidským přístupem. Další možností je získání rekvalifikace v oboru elektro a to pro platný paragraf 5 až 10

Načítání trvalo 0.2974 sekund.