+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Auriga Systems

Klíčová slova: ict, it, sítě, bezpečnost, hardware, software

E-mail: info@aurigasystems.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2010

Popis: Poskytovatel profesionálních služeb z oboru informačních a komunikačních technologií. Efektivní, bezpečná a levná ICT řešení na míru. Software, hardware, bezpečnost dat. V našem eShopu nakoupíte vše od Adobe po ZyXEL.

Web: www.aurigasystems.cz/

Další související informace

free file recovery

Recovery, application, software, service, solution – Offering Reliable and Easy to Use That Data restoration tool recover all deleted or missing files from Damaged hard disk storage device. Our professional company offers freeware data recovery utility to rescue deleted images, photos, audio, video music and other important files from corrupted storage device.

Hedvika Poršová

webdesign, profesionální, webová, prezentace, IT – Máte zájem o stránky, které osloví Vaše klienty? Chystáte se proniknout se svými produkty na internetový trh? Chcete vylepšit, či úplně změnit design Vašich stávajících stránek? Nabízíme Vám řešení: -kompletní tvorbu internetových stránek -zajímavý design -SEO optimalizace -aktualizace Vašich stávajících stránek -možnost zajištění webhostingu, domény -stránky na míru dle vašich potřeb (naprogramované na míru)

High Voltage - Školeni, testování a elektro

školení, test, kurz, IT, ecdl, prometric, rekvalif – Zabýváme se školením v oblasti výpočetní techniky založené na vysoké kvalitě s možností otestovat si své získané znalosti prostřednictvím ECDL testů. Naše školení vedou vždy kvalifikovaní lektoři s vysokou odbornou znalostí, profesionálním vystupováním a přesto lidským přístupem. Další možností je získání rekvalifikace v oboru elektro a to pro platný paragraf 5 až 10

Načítání trvalo 0.0663 sekund.