+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoservis software

Klíčová slova: autoservis, software, správa autoservisu, evidence

E-mail: regautossoft@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2012

Popis: Potřebujete jednoduše a rychle spravovat váš autoservis? Je tu online software pro autoservisy. Budete mít k dispozici přehled o dění ve vaší autodílně. Správa zakázek a zákazníků, evidence dílů a pokladny a mnoho dalšího.

Web: www.autoservis-software.cz

Další související informace

ABRA Software a.s.

software, crm – ABRA Software je přední česká společnost vytvářející rozličné ekonomické informační systémy od daňové evidence přes mzdy a personalistiku nebo homebanking až po CRM a ERP systémy. ABRA poskytuje software nejen pro velké a střední podniky, ale i pro malé společnosti a živnostníky, nebo také neziskové organizace. ABRA také nabízí systémy specializované pro určitá prodejní či výrobní odvětví, jež vyžadují specifické požadavky na své funkce. ABRA jet tedy software, který tvoří zákazník.

Software pro správu bytů

software správa bytů domů svj rozúčtování jednotek – Software pro správu nájemníků, bytů, domů, služeb a plateb. Přehledná evidence s automatickým rozúčtováním nákladů v měsíčních a ročních uzávěrkách. Rychlé generování přehledů a podkladů pro účetnictví. Vhodné především pro sdružení vlastníků jednotek (svj), obce, realitní a účetní kanceláře zabývající se správou bytů.

PC KING

notebook, počítače, PC, APPLE, software, hry – Internetový obchod pcking.sk prevádzkuje spoločnosť CREAS s.r.o. Firma CREAS s.r.o. je dynamická slovenská spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Na základe našich dlhoročných skúseností sme sa rozhodli založiť internetový obchod, ktorý spája najnovšie technológie elektronického obchodu a jednoduchosť klasického nákupu. Dôraz kladieme na spokojnosť našich klientov. Máme najlepšiu ponuka a super ceny výpočtovej techniky, notebooky, PC, APPLE, hardware, software, hry. Najlepšie služby - nízke ceny - najnovšie technológie.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.