+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Avercomm - Videokonferenc

Klíčová slova: videokonference, avercomm, avermedia, polycom

E-mail: info@aplcomm.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2011

Popis: Distributor videokonference Avercomm pro společnosti, které hledají moderní způsob komunikace v online prostředí. Nabízíme videokonferenční řešení technologie značek AVerComm, Polycom a LifeSize, které tvoří základní produktovou nabídku společnosti APL Comm.

Web: www.avercomm.cz

Další související informace

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Webdesign Galla

webdesign, tvorba www – Webdesign Galla je skupina mladých specialistů zaměřujících se na webdesign, SEO optimalizaci a propagaci webových stránek na internetu. Našim cílem je vytvořit pro Vás špičkovou prezentaci na míru a to obvykle na principu dlouhodobé spolupráce. Nabízíme Vám www stránky s originálním a přehledným designem, optimalizované pro webové vyhledavače a nejpoužívanější internetové prohlížeče, registrované do základních katalogů a to vše za rozumnou cenu. Webové stránky vytváříme dle nejnovějších standardů s ohledem na jejich přístupnost a dostupnost. Prostudujte si naše stránky a získejte více informací o našich službách.

videobusiness

Videoemail,videokonference,vysílání,prezentace,pod – Profesionální internetové komunikační nástroje dostupné pro každého. Video email,videokonference,broadcasting,komunikace bez jazykové bariéry,revoluční technologie budoucnosti. Skvělá možnost výdělku a pasivního příjmu. Podnikejte a bavte se efektivně a originálně s marketingovými nástroji budoucnosti už nyní.

Načítání trvalo 0.1947 sekund.