+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AVG Free edition 9.0 down

Klíčová slova: AVG, antivirus, bezpečnost

E-mail: informace@pcmark.info

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2010

Popis: Informační web o antivirovém programu AVG Free. Stěžejní technologií nové řady AVG Free edition 9.0 je podle výrobce LinkScanner. Nejedná se však o nic revolučního. Stručně shrnuto se tato funkce stará, aby uživatele nevstoupil na podvodné, nebezpečné nebo zavirované internetové stránky.

Web: www.avgfreedownload.info

Další související informace

odvirování a záloha PC

odvirovani pc,zalohovani,praha,vir,avg,správa sítě – Odvirování pc Praha, zálohování a obnova dat na pc, dálková správa sítí, instalace a prodej antivirů,výjezdy technika po Praze,řešení reklamací a likvidace elektroodpadu, čištění pc,profilaxe, stavba levných pc a serverů

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.