+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AVG Free edition 9.0 down

Klíčová slova: AVG, antivirus, bezpečnost

E-mail: informace@pcmark.info

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2010

Popis: Informační web o antivirovém programu AVG Free. Stěžejní technologií nové řady AVG Free edition 9.0 je podle výrobce LinkScanner. Nejedná se však o nic revolučního. Stručně shrnuto se tato funkce stará, aby uživatele nevstoupil na podvodné, nebezpečné nebo zavirované internetové stránky.

Web: www.avgfreedownload.info

Další související informace

Jsemnawebu.cz

Tvorba www stránek, tvorba E-shopů, SEO. – Tvorba webových stránek, E-shopů, SEO optimalizace, registrace domény .cz, grafické práce, cílená reklama a spousta dalších služeb za bezkonkurenční ceny pouze u nás. Jsemnawebu.cz - komplexní webové řešení.

Tvorba webových stránek

tvorba webových stránek,tvorba www, webdesign,seo – Active webdesign se specializuje na tvorbu webových stránek a webdesign. Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení webových stránek na míru. Vytvoříme poutavé a přehledné webové stránky, které jsou snadno dohledatelné.

WIDE security s.r.o.

macroscop, kamerove systemy, bezpecnost – Softverove riesenie macroscop je urceny pre kamerove systemy, ktore pozaduju videoanalyzu obrazu. System poskytuje kompletne data pre zakaznika. Vysledkom je uceleny prehlad aktivit a rychlesie najdenie udalosti.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.