+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AXACOMP.CZ

Klíčová slova: notebook, počítače, herní, netbook, iphone, mobil

E-mail: axacomp@axacomp.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2010

Popis: Přehledný e-shop a kamenná prodejna výpočetní techniky a elektroniky. Speciální akce a dárky zdarma! Odborné poradenství a pomoc s výběrem. On-line nákupy na splátky. Rychlé doručení zboží po celé ČR. Po Praze doručení kurýrem.

Web: www.axacomp.cz

Další související informace

Simonka - Vaše nová ITC specialistka

notebook, počítače – Simonka - Vaše ITC specialistka. Nabízí Vám veškerý hardware, software, notebooky, počítače, periferie a veškeré příslušenství za skvělé ceny! Doprava nad 5000,- bez DPH zdarma.

Správce sítě a IT manager

správa, správce, sítě, počítače, výpočetní, IT – Správce sítě a výpočetní techniky, administrátor a manažer IT. Profesionální správa sítě a výpočetní techniky pro malé a střední firmy do 150 počítačů na platformě Microsoft Windows s důrazem na bezpečnost, spolehlivost, uživatelský komfort a nízké provozní náklady. Dlouhodobá spolupráce za měsíční paušál pokrývající kompletní outsourcing IT neboli externí správu firemních PC a celé počítačové sítě. Kvalifikované poradenství pro posuzování nabídek, investice, výběrová řízení, školení personálu a jednorázové výjezdy jako pohotovostní administrátor IT. Bohatá praxe v oboru a plynulá angličtina.

Načítání trvalo 0.2519 sekund.