+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AZ HOSTING

Klíčová slova: webhosting, domény, multihosting, php.ini, MySQL

E-mail: register@azhost.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2011

Popis: Az Hosting poskytuje levný, avšak spolehlivý webhosting a multihosting s podporou scriptů a databází. Každý účet má vlastní administrační rozhranní cPanel. Možností editace DNS záznamů a php.ini. Přístup pomocí FTP (SFTP), neomezený počet emailů. Registrujeme doménová jména více pro více jak 50 koncovek, za ceny od 200,- Kč/rok.

Web: https://azhost.cz/

Další související informace

Správa datových sítí

správa sítě,webhosting,virtualizace,správa ORACLE – Kompletní tvorba a správa datových sítí, instalace a administrace serverů, aktivních prvků a koncových stanic. Návrh a nasazení serverových nebo desktopových virtualizačních technologií. Správa databází ORACLE a produktů společnosti CISCO.

Domény jako investice

doména, domény – S postupem doby začne objevovat doménové investiční příležitosti stále větší množství lidí i u nás. Buďte mezi prvními. Podívejte se na naše stránky, kde najdete opravdu to, co přesně hledáte…

Hostym.com - Hosting

hosting, webhosting, domény, VPS, servery, voice – Poskytujeme kvalitní hosting webu, virtuálních serverů, dedikovaných serverů a herních serverů za příznivou cenu. Řadíme se mezi nejlevnější poskytovatele domén dnes na trhu. V neposlední řadě nabízíme tvorbu webových stránek na míru za bezkonkurenční ceny.

Načítání trvalo 0.0692 sekund.