+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AZ HOSTING

Klíčová slova: webhosting, domény, multihosting, php.ini, MySQL

E-mail: register@azhost.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2011

Popis: Az Hosting poskytuje levný, avšak spolehlivý webhosting a multihosting s podporou scriptů a databází. Každý účet má vlastní administrační rozhranní cPanel. Možností editace DNS záznamů a php.ini. Přístup pomocí FTP (SFTP), neomezený počet emailů. Registrujeme doménová jména více pro více jak 50 koncovek, za ceny od 200,- Kč/rok.

Web: https://azhost.cz/

Další související informace

Webhosting, domény, tvor

webhosting, domény, tvorba,registrace – Kvalitní webhosting za zajímavé ceny! Tvorba www stránek s redakčním systémem. Správa počítačových sítí. IT služby

CZECHIA.COM - webhosting

webhosting, doména, domény, serverhosting. – Poskytujeme webhosting s nepřetržitou zákaznickou podporou 24/7, zajišťujeme registrace domény a parkování zdarma. Součástí služeb je antivirová a antispamová ochrana pošty, technologie PHP, ASP, SQL a NET. Dále nabízíme neomezený serverhosting, serverhousing a webdesign.

Zikum.cz

webdesign,webhosting,freehosting,SSL certifikáty – Zabýváme se prodejem webových šablon a SSL certifikátů. Dále poskytujeme služby v oblasti webdesignu, webhostingu, freehostingu a registrace domén. Kompletní nabídku zastřešují naše serverová řešení a služby v oblasti IT outsourcingu.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.