+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antispam

Klíčová slova: antispam

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2009

Popis: Boj proti spamu pojatý vážně i s humorem. Stránky antispam.xf.cz jsou sídlem Spamobije, neohroženého bojovníka proti spamu a jeho spolupracovníků, kteří tvoří Antispam tým. Na webu naleznete články na téma spam a ochrana proti němu. Spamobij, farář Koloděj, který likviduje spam řezáním jeho hříšných údů a Chuck Norris, nepřemožitelný hrdina, o němž mluví u večerního ohně náčelníci a starší kmene Antispamů při vyprávění hrdinských bájí známých pod názvem vtipy o Chuck Norrisovi, tvoří jádro Antispam týmu. Antispam tým je zárukou alespoň jakés, takés bezpečnosti internetu před záplavou spamu.

Web: antispam.xf.cz/

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, srovnání, porovnání – Uzavřete si havarijní pojištění po internetu a ušetříte. Srovnání havarijního pojištění různých pojišťoven probíhá online pomocí kalkulačky během sekund a Vy můžete mít havarijní pojištění sjednané během několika minut.

Načítání trvalo 1.2344 sekund.