+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antispam

Klíčová slova: antispam

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2009

Popis: Boj proti spamu pojatý vážně i s humorem. Stránky antispam.xf.cz jsou sídlem Spamobije, neohroženého bojovníka proti spamu a jeho spolupracovníků, kteří tvoří Antispam tým. Na webu naleznete články na téma spam a ochrana proti němu. Spamobij, farář Koloděj, který likviduje spam řezáním jeho hříšných údů a Chuck Norris, nepřemožitelný hrdina, o němž mluví u večerního ohně náčelníci a starší kmene Antispamů při vyprávění hrdinských bájí známých pod názvem vtipy o Chuck Norrisovi, tvoří jádro Antispam týmu. Antispam tým je zárukou alespoň jakés, takés bezpečnosti internetu před záplavou spamu.

Web: antispam.xf.cz/









Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Výkup bouraných aut - výk

výkup bouraných aut, výkup bouraček, výkup havarov – Výkup bouraných aut.cz, vykupujeme online bouraná auta. Bourané auto je lepší prodat a finance použít na nákup nového nebo ojetého vozu. Výkup havarovaných aut je tak ideálním nástrojem pro snížení ceny nového auta.

Načítání trvalo 1.4445 sekund.