+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antispam

Klíčová slova: antispam

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2009

Popis: Boj proti spamu pojatý vážně i s humorem. Stránky antispam.xf.cz jsou sídlem Spamobije, neohroženého bojovníka proti spamu a jeho spolupracovníků, kteří tvoří Antispam tým. Na webu naleznete články na téma spam a ochrana proti němu. Spamobij, farář Koloděj, který likviduje spam řezáním jeho hříšných údů a Chuck Norris, nepřemožitelný hrdina, o němž mluví u večerního ohně náčelníci a starší kmene Antispamů při vyprávění hrdinských bájí známých pod názvem vtipy o Chuck Norrisovi, tvoří jádro Antispam týmu. Antispam tým je zárukou alespoň jakés, takés bezpečnosti internetu před záplavou spamu.

Web: antispam.xf.cz/

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Načítání trvalo 1.2737 sekund.