+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Avast autorizovaný prodej

Klíčová slova: avast,antivirus,internet security,premier,verze 8

E-mail: ak28@ak28.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2013

Popis: Jsme autorizovaný prodejce produktů společnosti Avast. Avast software nabízí jednoduché nástroje, díky kterým zůstanete váš počítač v bezpečí. Podle verze obsahují ochrany: antivirus, antispyware, firewall, Antispam a verze pro firmy obsahují ochrany souborových a mailových serverů. Zajišťujeme online prodej originálních produktů společnosti Avast a jejich zákaznickou podporu. Dodáme návrh firemních řešení pro neomezený počet počítačů ve firmě i jednotlivých počítačů pro domácnosti.. Zajistíme prodloužení Vaší licence(í) se slevou!

Web: avast-endpoint.eu/

Další související informace

Avast antivirus ke stažen

Avast!, antivir, bezpečnost, viry – Web o populárním antivirovém programu Avast, který je ve své základní verzi volně ke stažení.Avast před nedávnem uveřejnil novou již pátou verzi svého antiviru avast!, který se nyní jmenuje avast! Free Antivirus. Kromě zlepšení bezpečnosti, výkonu a dalších věcí se velké změny dočkalo rozhraní programu.

Dignita, s.r.o.

datové schránky, elektronický digitální podpis, – Společnost Dignita, s.r.o. se stala lídrem na trhu v oblasti datových schránek a elektronického podpisu, díky novému projektu www.recomando.cz a novým produktům PDF Signer, SecurePack. Jedná se o programy s jednoduchou obsluhou, ale s poměrně bohatými funkcemi. Od základního podepsání eletronickým podpisem po kontrolu správnosti el. podpisu a ověření certifikátů.

computer data security so

USB mass, storage, drive, Examine, detect – Priceless offer a demo version of PC data security software Easily understands process execution in real time.Our usb monitoring software is now available at very reasonable price with its advance and efficient usb detection technology as compare to other similar products available in the market.

Načítání trvalo 0.0683 sekund.