+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AVG zdarma

Klíčová slova: avg, avg zdarma, grisoft, software

E-mail: weby@games-stores.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2009

Popis: AVG zdarma?????????? Ano, nyní to umožňuje firma Grisoft.......... Odlehčená verze Lite vám umožňuje antivir jako je například Avast......... Proč to nevyzkoušet, když je to zadarmo....................

Web: www.avgzdarma.info

Další související informace

Avast antivirus zdarma

avast, antivirus, zdarma, stažení – Na našich stránkách najdete nejen avast antivirus ke stažení zdarma, ale i mnoho rad a zkušeností desítek uživatelů. Poradíme vám s nastavením programu, pomůžeme s jeho instalací a registrací. Avast antivirus ke stažení zdarma. Nejlepší český antivirový program pro domácí použití zdarma. Vyzkoušejte ho!

Antivirový software

antivirový software – Informační web na téma antivirový software. Jaký antivirový software je na trhu k dispozici. Komerční vs. free antivirový software. Porovnání antivirů různých značek - ESET, Norton, AVG, Avast a další antiviry.

ICT Security

OWASP,OSSTMM,IT security,web security,ISO,forum – Open Web Application Security Project (OWASP) - The OWASP is an open-source application security project about an application security risks. Open Source Security Testing Methodology Manual (OSSTMM) - The OSSTMM is a manual on security testing and analysis created by Pete Herzog and provided by ISECOM (Institute for Security and Open Methodologies).

Načítání trvalo 0.0570 sekund.