+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog jednoho linuxáka

Klíčová slova: it, linux, bezpečnost, security, selinux, webdesig

E-mail: kontakt@aacomputer.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2010

Popis: Cílem tohoto blogu je vytvořit základnu pro technické informace, mnohdy pracně získané našimi pracovníky. Tématem je Linux, programování internetových aplikací a počítačová bezpečnost. Dále se zde chlubíme pracovními výsledky.

Web: it-blog.cz

Další související informace

Dead portal

hacking, bezpečnost – Web sa zameriava na hacking, IT, bezpečnosť, programovanie, tvorba webu a iné. Je výborný pre začiatočníkov i pokročilých.

AA COMPUTER, s.r.o. Linux, instalace, programování

linux, správa, software, TCO, webhosting – AA COMPUTER, s.r.o. je společnost zkušených IT specialistů, jejímž primárním cílem je uspokojování potřeb firemního sektoru. Nabízíme podporu při minimalizaci nákladů na vlastnictví výpočetní techniky, pomáháme zákazníkům při užívání svobodného software, připravujeme komplexní řešení klient-server postavená na serverech s operačním systémem Linux a s využitím svobodných virtualizačních nástrojů. Nabízíme tvorbu internetových prezentací, webhosting, mailhosting a server hosting. Vytváříme software na zakázku. Našim zákazníkům nabízíme individuální přístup a příznivé ceny.

Antivirový software

antivirový software – Informační web na téma antivirový software. Jaký antivirový software je na trhu k dispozici. Komerční vs. free antivirový software. Porovnání antivirů různých značek - ESET, Norton, AVG, Avast a další antiviry.

Načítání trvalo 0.1662 sekund.