+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

COMPACT OFFICE, s.r.o.

Klíčová slova: atestace isvs, bezpečnostní politika, gis

E-mail: info@compact-office.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2013

Popis: Analýzy a studie informačních systémů veřejné správy. Zprostředkování atestace ISVS. Geografické informační systémy pro města a obce. Služby v ICT, zejména pro veřejnou správu. Dodávky značkového hardware a software.

Web: www.compact-office.cz

Další související informace

Security Praha

security, bezpečnostní agentury – Security Praha je společnost se širokou nabídkou služeb. Security Praha od počátku klade důraz na zjištění potřeb klienta s maximální péčí a diskrétností. Jsme schopni odvést svou práci dobře a uspokojit klienta podle jeho představ.

Kamerové systémy

kamera, kamery,kamerove systemy, bezpecnostni kame – Společnost SCHTUWNER vyrábí a nabízí bezpečnostní a průmyslové kamery pro kamerové systémy CCTV, DVR digitální záznam obrazu a zvuku přes sít internet, kamery s nočním viděním IR, kamery s maticemi PIXIM, maskované, otočné PTZ, bezdrátové kamery a IP kamery.

Binek - výměna autoskla a fólie na autoskla

autoskla, bezpečnostní fólie, ztmavíme skla, – Společnost Binek provádí výměny autoskel na všechny typy vozů včetně zemědělské a těžké stevební techniky, ztmavení skel vozů kvalitními sputterovanými fóliemi a instalace termoizolačních a bezpečnostních fólié na okna domů.

Načítání trvalo 0.0767 sekund.