+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

COMPACT OFFICE, s.r.o.

Klíčová slova: atestace isvs, bezpečnostní politika, gis

E-mail: info@compact-office.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2013

Popis: Analýzy a studie informačních systémů veřejné správy. Zprostředkování atestace ISVS. Geografické informační systémy pro města a obce. Služby v ICT, zejména pro veřejnou správu. Dodávky značkového hardware a software.

Web: www.compact-office.cz

Další související informace

Bezpečnostní dveře

bezpečnostní dveře,protipožární bezpečnostní dveře – Vchodové bezpečnostní dveře od společnosti GERBRICH s.r.o. budou reprezentační vstupní branou do vašeho soukromého království. Jsou elegantní a přitom zároveň chrání! Bezpečnostní dveře jsou zároveň jedním z nejdůležitějších prvku ochrany našich domovů.

Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování Rostex, kování Rostex, kování – Bezpečnostní kování Rostex: bezpečnostní zámky a bezpečnostní kování Rostex, kliky ke dveřím. Dodáváme bezpečnostní zámky a bezpečnostní kování Rostex, kliky ke dveřím, poštovní schránky i příruční pokladny.

Bezpečnostní kamery Praha

bezpečnostní kamery Praha 3, bezpečnostní kamery – Bezpečnostní kamery Praha 3: bezpečnostní kamery, průmyslové kamery, zabezpečení domu. Bezpečnostní kamery jsou schopny dosahu přenosu až 100 metrů (na přímé viditelnost), detekovat pohyb v zorném úhlu kamery. Bezpečnostní kamery uloží obraz ve formě snímku nebo videosekvence, kamery umožní sledovat současně obraz ze dvou kamer.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.