+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

COMPACT OFFICE, s.r.o.

Klíčová slova: atestace isvs, bezpečnostní politika, gis

E-mail: info@compact-office.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2013

Popis: Analýzy a studie informačních systémů veřejné správy. Zprostředkování atestace ISVS. Geografické informační systémy pro města a obce. Služby v ICT, zejména pro veřejnou správu. Dodávky značkového hardware a software.

Web: www.compact-office.cz

Další související informace

Kamerové systémy

bezpečnostní systémy,kamerové systémy – Bezpečnostní systémy Jokeš. Naše firma se od roku 1994 specializuje na profesionální služby v oblasti bezpečnostních systémů. Kamerové systémy - domovní alarmy. Nabízíme kompletní dodávky a servis elektronických zabezpečovacích systémů (EZS).

Jiří Valenta

KSČM, politika, Plzeň, volby – Osobní a informační stránky PhDr. Mgr. et Mgr. Jiřího Valenty, člena Zastupitelstva města Plzně (KSČM) - životopis, činnost, aktivity, publicistika, práce v ZMP, aktuální problémy města Plzně, rozsáhlá fotogalerie aj.

RENOBEST s.r.o. - e-shop

bezpečnostní či interiérové kování, zámky – E-shop www.renobest.cz nabízí prodej zabezpečovacích mechanických výrobků a techniky, jako je bezpečnostní či interiérové kování, zámky, železářský sortiment, truhlářské potřeby, poštovní schránky, konzole, zavírače, spojovací materiál, závěsy, nábytkové úchytky, nábytkové kování a mnoho dalšího na zabezpečení domu, oken a dveří.

Načítání trvalo 0.0929 sekund.