+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dead portal

Klíčová slova: hacking, bezpečnost

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2007

Popis: Web sa zameriava na hacking, IT, bezpečnosť, programovanie, tvorba webu a iné. Je výborný pre začiatočníkov i pokročilých.

Web: www.dead-portal.ic.cz

Další související informace

Recomando

datové schránky, elektronický podpis, ISDS – Software pro datové schránky recomando, Vám ulehčí práci s obsluhou Vaší datové schránky. Již tento software používá přes 2000 uživatelů mezi kterými jsou i úřady a další OVM. Nespornou výhodou je i možnost vyzkoušení po dobu 30 dní zcela zdarma a to plnou verzi.

ICT Security

OWASP,OSSTMM,IT security,web security,ISO,forum – Open Web Application Security Project (OWASP) - The OWASP is an open-source application security project about an application security risks. Open Source Security Testing Methodology Manual (OSSTMM) - The OSSTMM is a manual on security testing and analysis created by Pete Herzog and provided by ISECOM (Institute for Security and Open Methodologies).

Heslá

heslá, bezpečnosť, internet – To najpodstatnejšie o heslách. Čo sú to heslá, načo slúžia, ako voliť heslá. Dozviete sa, aké heslá sú bezpečné a prečo je to tak, kedy môžete a kedy nemôžete použiť to isté heslo viackrát, aké útoky sa používajú, čomu sa vyvarovať.

Načítání trvalo 0.0991 sekund.