+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gesto Communications

Klíčová slova: videokonference audiokonference spam spyware

E-mail: gesto@gestocomm.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2009

Popis: Gesto Communications nabízí komplexní řešení v oblasti videokonferenčních a audiokonferenčních zařízení a videokonferenčních serverů MCU. VoIP telefony a zařízení pro Microsoft OCS 2007. Montáž a pronájem mikrovlnných spojů. Bezdrátové sítě. Na klíč. Zastupujeme významné světové výrobce produkty pro VoIP, ADSL, SHDSL, VoDSL. Technologie antispam a antispyware blokující spam, spyware, antivir. Hardware zařízení archivace e-mail pošty. Podniková komunikace IM Instant Messaging, rozdělení zátěže load balancing. Zabezpečený vzdálený VPN SSL přístup do podnikové sítě. Hostované služby software as a service (SaaS). Gesto Communications provádí zabezpečení sítí, kvalitní produkty enkrypce dat. Technologie pro širokopásmový přenos dat. Gesto Communications je distributor špičkových světových výrobců telekomunikačních technologií Polycom, Barracuda Networks, SafeNet, Zhone Technologies a GigaBeam.

Web: www.gestocomm.cz

Další související informace

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Načítání trvalo 0.0589 sekund.