+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gesto Communications

Klíčová slova: videokonference audiokonference spam spyware

E-mail: gesto@gestocomm.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2009

Popis: Gesto Communications nabízí komplexní řešení v oblasti videokonferenčních a audiokonferenčních zařízení a videokonferenčních serverů MCU. VoIP telefony a zařízení pro Microsoft OCS 2007. Montáž a pronájem mikrovlnných spojů. Bezdrátové sítě. Na klíč. Zastupujeme významné světové výrobce produkty pro VoIP, ADSL, SHDSL, VoDSL. Technologie antispam a antispyware blokující spam, spyware, antivir. Hardware zařízení archivace e-mail pošty. Podniková komunikace IM Instant Messaging, rozdělení zátěže load balancing. Zabezpečený vzdálený VPN SSL přístup do podnikové sítě. Hostované služby software as a service (SaaS). Gesto Communications provádí zabezpečení sítí, kvalitní produkty enkrypce dat. Technologie pro širokopásmový přenos dat. Gesto Communications je distributor špičkových světových výrobců telekomunikačních technologií Polycom, Barracuda Networks, SafeNet, Zhone Technologies a GigaBeam.

Web: www.gestocomm.cz

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Nejlevnější povinné ručen

Nejlevnější, povinné, ručení, online – Hledáte nejlevnější povinné ručení a Vaším rozhodovacím kritériem je pouze a hlavně cena? Pak Vám nabízíme speciálně upravenou kalkulačku povinného ručení, která takové pojištění najde. Během sekund. Můžete i hned sjednat.

Načítání trvalo 2.5333 sekund.