+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gesto Communications

Klíčová slova: videokonference audiokonference spam spyware

E-mail: gesto@gestocomm.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2009

Popis: Gesto Communications nabízí komplexní řešení v oblasti videokonferenčních a audiokonferenčních zařízení a videokonferenčních serverů MCU. VoIP telefony a zařízení pro Microsoft OCS 2007. Montáž a pronájem mikrovlnných spojů. Bezdrátové sítě. Na klíč. Zastupujeme významné světové výrobce produkty pro VoIP, ADSL, SHDSL, VoDSL. Technologie antispam a antispyware blokující spam, spyware, antivir. Hardware zařízení archivace e-mail pošty. Podniková komunikace IM Instant Messaging, rozdělení zátěže load balancing. Zabezpečený vzdálený VPN SSL přístup do podnikové sítě. Hostované služby software as a service (SaaS). Gesto Communications provádí zabezpečení sítí, kvalitní produkty enkrypce dat. Technologie pro širokopásmový přenos dat. Gesto Communications je distributor špičkových světových výrobců telekomunikačních technologií Polycom, Barracuda Networks, SafeNet, Zhone Technologies a GigaBeam.

Web: www.gestocomm.cz

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.0883 sekund.