+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační technologie pod dohledem

Klíčová slova: informační technologie, počítačové sítě

E-mail: brno@it2b.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2012

Popis: Informační technologie pod správou profesionálů. Zabezpečíme vaši počítačovou síť a postaráme se o IT. Počítačové sítě je důležité mít pod kontrolou a to vám zajistíme my. Nechte starost o výpočetní techniku na nás.

Web: www.it2b.cz/

Další související informace

Kv.Řezáč

ochranné sítě, brankové sítě, bezpečnostní sítě – Firma Kv.Řezáč vyrábí a dodává sportovní sítě, švihadla, a další provaznické výrobky pro školy, školky a dětská hřiště. Nabízíme kvalitní ochranné sítě kolem sportovišť, stínící a vymezovací sítě. Sítě a provaznické výrobky od Kv.Řezáč pro použití v průmyslu a zemědělství. Nabízíme pěstitelské sítě, sítě na kontejnery, bezpečnostní sítě a žebříky, ochranu železničních vagónů, rybářské sítě.

Informační systémy pro malé, střední i velké firmy

Informační systém, informační systémy, helios – Helios je komplexní a flexibilní informační systém pro podniky. Pokrývá oblast výroby, obchodu, služeb i veřejné správy. Pomáhá zorientovat se v obrovském množství dat, která by měla pomáhat při strategických rozhodnutích. Zahrnuje v sobě funkce ERP, CRM, ekonomického i účetního softwaru.

ProfiGo.cz / system

profigo, informacni system online, pro podnikatele – ProfiGo Vám umožní jednoduše a efektivně spravovat veškerou agendu spojenou s Vaším podnikáním, vytvořit a spravovat Vaše webové stránky, provozovat internetový obchod, včetně kompletního evidenčního zázemí a další funkce...

Načítání trvalo 0.0607 sekund.