+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační technologie pod dohledem

Klíčová slova: informační technologie, počítačové sítě

E-mail: brno@it2b.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2012

Popis: Informační technologie pod správou profesionálů. Zabezpečíme vaši počítačovou síť a postaráme se o IT. Počítačové sítě je důležité mít pod kontrolou a to vám zajistíme my. Nechte starost o výpočetní techniku na nás.

Web: www.it2b.cz/

Další související informace

Astr s.r.o, IT firma

Tvorba software,tvorba www stránek, správa pc sítě – Výrobce informačních systémů nejen pro firmy, ale i pro školství. Mezi naše produkty se řadí podnikový informační systém, program pro správu majetku, ale zejména informační systém pro školy. Dále vyvíjíme software na zakázku, včetně tvorby webových stránek. Mezi naše aktivity dále patří i správa počítačových sítí, a to na platformě Windows a Linux.

Opravy a servis oken

Opravy oken, servis oken, sítě proti hmyzu, – Nabízíme opravy a servis oken a dveří , střešních oken či zimních zahrad. Dále poskytujeme veškeré příslušenství s tímto související (parapety, stínící technika, sítě proti hmyzu). Okny se zabýváme již od roku 1994.

Špičková výpočetní technika

výpočetní technika, správa počítačové sítě – Výpočetní technika od FPO s.r.o. - záruka špičkové kvality. Ochotně vám poradíme a přizpůsobíme PC podle vašeho přání a potřeb. Také správa počítačové sítě vám nemusí dělat starosti, protože se o ni postaráme.

Načítání trvalo 0.0661 sekund.