+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační technologie pod dohledem

Klíčová slova: informační technologie, počítačové sítě

E-mail: brno@it2b.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2012

Popis: Informační technologie pod správou profesionálů. Zabezpečíme vaši počítačovou síť a postaráme se o IT. Počítačové sítě je důležité mít pod kontrolou a to vám zajistíme my. Nechte starost o výpočetní techniku na nás.

Web: www.it2b.cz/

Další související informace

Správa sítí a IT

správa sítí, správa IT, správa, počítačové sítě, – Kompletní správa počítačových sítí, serverů i pracovních stanic včetně veškerého příslušenství. Externí správu realizujeme dle Vašich potřeb a požadavků buď na základě smluvní spolupráce nebo formou jednorázových zásahů u klienta. Rovněž poskytujeme podporu jednotlivých IS/IT projektů (IS = Informační systém, IT = Informační technologie), jako např. stěhování, založení nové pobočky firmy, nákup nových PC a podobně.

Levnejinasplatky.cz

levné notebooky, počítačové sestavy, dvd filmy – Internetový obchod specializovaný na prodej výpočetní techniky prostřednictvím splátkového prodeje. Notebooky, počítačové sestavy, DVD filmy a mnoho dalšího zboží v širokém zastoupení a to vše za bezkonkurenční ceny.

informační nebezpečí

Informační nebezpečí, hrozby internetu – V éře internetu na nás již číhají jiné nástrahy, než například na naše předky ve středověku. Hrozby internetu mohou být však v jistém smyslu daleko děsivější. Kurz informační bezpečnosti pro knihovníky a osvětové stránky organizace IneBe pro širokou veřejnost pomohou každému, kdo se jim chce vyhnout. Vzdělávejte se, chraňte se, zkroťte s námi informační nebezpečí! Navštivte náš web a seznamte se s reálnými příběhy ze života i se způsoby prevence.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.