+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IT Služby

Klíčová slova: it outsourcing, správa serverů, správa sítí, linux

E-mail: info@itsluzby.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2009

Popis: Poskytuji IT outsourcing, správu sítí, správu serverů (Linux, Windows), servis PC. Nabízím také tvorbu webových stránek na platformách Drupal a Zend Framework včetně webhostingu. Jsem Microsoft Certified IT Professional.

Web: itsluzby.eu

Další související informace

savecomputer.net

utok, obrana, linux, hacking, cracking, – Blog nejen o počítačové bezpečnosti. Najdete zde tipy i pro Linux, Windows, internet, programování.

ESET NOD32 Antivirus shop

eset smart security,eset nod32 antivirus,eset – Antivirové programy od společnosti ESET mají dlouhodobě a stabilně vynikající výsledky v detekci virů (s přehledem dominuje v dlouhodobých testech časopisu Virus Bulletin, antivir NOD32 získal již 62 ocenění za 100% úspěšnost detekce). Často se ptáte, je NOD32 zdarma? NOD32 je zdarma na 30 dní - určitě jej vyzkoušejte, na delší dobu už je potřeba si jej koupit a zaregistrovat - u nás navíc s dárkem.

Avast antivirus zdarma

avast, antivirus, zdarma, stažení – Na našich stránkách najdete nejen avast antivirus ke stažení zdarma, ale i mnoho rad a zkušeností desítek uživatelů. Poradíme vám s nastavením programu, pomůžeme s jeho instalací a registrací. Avast antivirus ke stažení zdarma. Nejlepší český antivirový program pro domácí použití zdarma. Vyzkoušejte ho!

Načítání trvalo 0.0733 sekund.