+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IT Služby

Klíčová slova: it outsourcing, správa serverů, správa sítí, linux

E-mail: info@itsluzby.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2009

Popis: Poskytuji IT outsourcing, správu sítí, správu serverů (Linux, Windows), servis PC. Nabízím také tvorbu webových stránek na platformách Drupal a Zend Framework včetně webhostingu. Jsem Microsoft Certified IT Professional.

Web: itsluzby.eu

Další související informace

savecomputer.net

utok, obrana, linux, hacking, cracking, – Blog nejen o počítačové bezpečnosti. Najdete zde tipy i pro Linux, Windows, internet, programování.

ESET NOD32 Antivirus shop

eset smart security,eset nod32 antivirus,eset – Antivirové programy od společnosti ESET mají dlouhodobě a stabilně vynikající výsledky v detekci virů (s přehledem dominuje v dlouhodobých testech časopisu Virus Bulletin, antivir NOD32 získal již 62 ocenění za 100% úspěšnost detekce). Často se ptáte, je NOD32 zdarma? NOD32 je zdarma na 30 dní - určitě jej vyzkoušejte, na delší dobu už je potřeba si jej koupit a zaregistrovat - u nás navíc s dárkem.

Antivirové programy

antivir, program, vir, virus, počítačový, software – AntiviryZdarma - nejjednodušší cesta jak ochránit svůj počítač. Nevystavujte zbytečně svůj počítač nebezpečí číhající doslova kdekoliv. Vše na jednom místě - Popisy, hodnosení, testy, informace, odkazy.

Načítání trvalo 0.1435 sekund.