+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NOD 32 zdarma

Klíčová slova: nod 32

E-mail: majkl3007@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2009

Popis: Dlouholetý vývoj firmy Eset nám přináší zcela dokonalý antivirový program NOD32, který dokáže odhalit všechny možné typy virů, které by jen mohly ohrozit data ve vašem počítač. NOD32 ve vašem počítači všem virům ukáže.

Web: www.nod32.mysw.cz/

Další související informace

The sims 3

The sims 3 – The sims je legendární simulace života, která si získala miliony hráčů po celém světě. Především v ženské hráčském publiku je tato hra hodně oblíbená. Tvůrce hry Will Wright určitě věděl co dělá a je to člověk na správném místě.

Playstation 3 Slim, Plays

playstation 3, slim, sony, ps3 – Sony vytahuje hlavní zbraň pro Vánoční trh - Playstation 3 Slim, navíc za novou cenu. Playstation 3 Slim postupně nahradí původní model Playstation 3 80GB, více informací na produktové stránce. Užitečné informace, odkazy a obrázky.

Arch Lab, s.r.o.

grafický software, programy, cad, 3d – Nabízíme profesionální CAD programy pro technické obory. Převážnou část nabídky tvoří software společnosti 4M: 4M IntelliCAD je snadno dostupný univerzální CAD program pro 2D a 3D kreslení s podporou DWG i DXF formátů a množstvím funkcí. Parametrický program IDEA NG je určen pro architekty a stavební projektanty. K dispozici jsou také řešení pro další stavební obory jako statika (ocel a beton), elektro, voda, kanalizace, topení a vzduchotechnika.

Načítání trvalo 1.4429 sekund.