+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obnova dat z havarovaných

Klíčová slova: disk, flash disk, záchrana dat,obnova dat

E-mail: info@expertnadata.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2008

Popis: Obnova a záchrana dat z havarovaných pevných disků i dalších médií. Flash disky,RAID pole, USB harddisky. Obnova dat z CD a DVD. Záchrana dat z paměťových karet všech typů. provádíme také hardwarové opravy disků bez záchrany dat.

Web: www.expertnadata.cz

Další související informace

Data112, Záchrana dat

záchrana dat, obnova dat, data, HDD – Profesionální záchrana a obnova dat. Česko-korejská laboratoř na záchranu dat. Špičková technika, vysoká úspěšnost, rychlost, nejlepší cena, korektnost. Všechna média, specialista na HDD notebooků. Záruka bezpečnosti svěřených dat. Platíte jen úspěšnou záchranu. Svoz a analýza zdarma.

Webové reklamní bannery

bannery, rozměry bannerů, gif, flash – Stránka o webových reklamních bannerech. Dozvíte se zde něco o formátech bannerů a také to, který je kdy nejvhodnější použít, dále zde naleznete standardní rozměry bannerů a doporučené datové velikosti bannerů.

Váš útulný domov

povlečení, Hello Kitty, hodinky, USB flash disk – V našem e-shopu naleznete krásné a originální povlečení a ložní soupravy jak do dětských postýlek, tak na velké postele. Prodáváme také bižuterii české výroby, fotorámečky, doplňky k PC (USB flash disky, myši), výrobky Hello Kitty, hodinky a jiné krásné nezbytnosti.

Načítání trvalo 0.0990 sekund.