+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obnova dat z havarovaných

Klíčová slova: disk, flash disk, záchrana dat,obnova dat

E-mail: info@expertnadata.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2008

Popis: Obnova a záchrana dat z havarovaných pevných disků i dalších médií. Flash disky,RAID pole, USB harddisky. Obnova dat z CD a DVD. Záchrana dat z paměťových karet všech typů. provádíme také hardwarové opravy disků bez záchrany dat.

Web: www.expertnadata.cz

Další související informace

Flashbobr.cz - online hry

flash, hry, flash hry, online hry – FlashBobr.cz je nový server s flash hrami pro hráče a hráčky každého věku. Denně přibývají nové kvalitní hry. Pořádáme také soutěže o zajímavé ceny. Takže pokud si chcete zahrát nějakou hru a pobavit se nebo si zasoutěžit tak nás navštivte. Naším cílem je zařadit se po bok nejúspěšnějších zábavních serverů v ČR. Pokud nás navštívíte a budete se k nám rádi vracet a řeknete o nás i svým přátelům tak se nám to s vaší pomocí určitě podaří.

Pevné disky

Pevné disky záchrana dat. Obnova dat vadných HDD. – Záchrana dat. Žhavé novinky ze světa pevných disků HDD a SSD. Pevné disky za akční ceny. Články na téma pevné disky. Výkonové testy a recenze pevných disků HDD a SSD. Soutěže o pevné disky. Obnova dat z poškozených pevných disků. Bazar pevných disků.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.