+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obnova dat z havarovaných

Klíčová slova: disk, flash disk, záchrana dat,obnova dat

E-mail: info@expertnadata.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2008

Popis: Obnova a záchrana dat z havarovaných pevných disků i dalších médií. Flash disky,RAID pole, USB harddisky. Obnova dat z CD a DVD. Záchrana dat z paměťových karet všech typů. provádíme také hardwarové opravy disků bez záchrany dat.

Web: www.expertnadata.cz

Další související informace

Reklamní USB flash disky

Reklamní USB flash disky, USB reklamní předměty, f – USB reklamní předměty, reklamni flash disky, flash disk, flash disk na míru, potisk, laser, dovozce a velkoobchod od 30ks, Zakázková výroba, Reklamní potik, PC myši s potiskem, MP3 a MP4 přehrávače Dodáváme reklamní USB flash disky a jiné reklamní předměty. Reklama pomocí USB flash disků vlastních tvarů s reklamním potiskem je reklama která Vaše klienty i zakazníky potěší. Je pro nás důležitá spokojenost každého klienta a naší hlavní předností je 100% spolehlivost.

USB flash - sériová a zak

usb, flash, disk, výroba, tisk, zprogo – Zakázková a sériová výroba USB flash disků. Jakékoliv designové provedení v různých kapacitách včetně příslušenství, dárkového balení a datového servisu. Výroba USB dle vlastního designu v provedení 2D a 3D již od 100 ks za velmi přijatelné ceny.

On line hry Multigames

online hry, hry, počítačové hry, games, flash hry – Online hry. Tisíce online her přehledně řazených v kategoriích. Registrujte se jako hráč, vyberte si hru podle vašeho gusta a hrajte online hry na internetu. Nudíte se? Nekupujte medvídka mývala. Jděte si zahrát nějakou online hru na multigames.cz

Načítání trvalo 0.0762 sekund.