+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projektové řízení Ing. Mi

Klíčová slova: projektové, řízení, projektový, manažer, project,

E-mail: mira.vlach@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2008

Popis: Informační web se zaměřením na projektové řízení, IT a marketing. Odborné články, aktuality a naučný lexikon. Možnost pravidelného odběru novinek z oboru emailem a rozsáhlý archiv se všemi dosud vydanými texty.

Web: www.mira-vlach.cz/

Další související informace

DisCryptor

soukromí, šifrování, disky, – DisCryptor je skvělý pomocník v ochraně Vašeho soukromí. Skryje obsah Vašich disků před nevyžádanými přístupy a vytvoří bezpečnou oblast pro Vaše soukromá data. Jednoduše zabezpečuje soubory, složky a přílohy e-mailů jediným kliknutím. Zajistí soukromí přenosných médií pro případ odcizení a postará se o bezpečné uložení Vašich hesel, bankovních PINů, bezpečnostních klíčů a dalších důvěrných údajů.

Avast antivirus zdarma

avast, antivirus, zdarma, stažení – Na našich stránkách najdete nejen avast antivirus ke stažení zdarma, ale i mnoho rad a zkušeností desítek uživatelů. Poradíme vám s nastavením programu, pomůžeme s jeho instalací a registrací. Avast antivirus ke stažení zdarma. Nejlepší český antivirový program pro domácí použití zdarma. Vyzkoušejte ho!

Prvá pomoc pre počítače

Ako odstrániť vírus, pomoc, Návod, – Tento web je určený pre tých,ktorí chcú vedieť ako odstrániť vírus z počítača.Sú tu pre Vás pripravené rôzne návody.Dúfam,že tu nájdete to,čo potrebujete.Všetky tieto a ďalšie informácie tu uvedené,môžete použiť len na vlastnú zodpovednosť Návody,Odstránenie,pomoc pre počítače.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.