+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projektové řízení Ing. Mi

Klíčová slova: projektové, řízení, projektový, manažer, project,

E-mail: mira.vlach@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2008

Popis: Informační web se zaměřením na projektové řízení, IT a marketing. Odborné články, aktuality a naučný lexikon. Možnost pravidelného odběru novinek z oboru emailem a rozsáhlý archiv se všemi dosud vydanými texty.

Web: www.mira-vlach.cz/

Další související informace

Synergio Group s.r.o.

webdesign, tvorba www, reklama, propagační materiá – Připravíme pro vás profesionální online řešení ušité na míru vašim potřebám. Realizujeme internetové prezentace, e-shopy, online aplikace a optimalizace pro vyhledávače SEO. Specializujeme se také na tvorbu kreativní grafiky a corporate identiy.

Postava

Postava, bitosti, hrdinové, hráči, herci – Herní postava nebo hráčská postava je fiktivní postava ve hrách na hrdiny a dalších jim podobných hrách, ať už počítačových nebo stolních. a dalších jim podobných hrách, ať už počítačových nebo stolních.

Prvá pomoc pre počítače

Ako odstrániť vírus, pomoc, Návod, – Tento web je určený pre tých,ktorí chcú vedieť ako odstrániť vírus z počítača.Sú tu pre Vás pripravené rôzne návody.Dúfam,že tu nájdete to,čo potrebujete.Všetky tieto a ďalšie informácie tu uvedené,môžete použiť len na vlastnú zodpovednosť Návody,Odstránenie,pomoc pre počítače.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.