+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Redakční systém wordpress

Klíčová slova:

E-mail: brejlous@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2009

Popis: Web s tématikou redakčního systému wordpress, tento systém je nejpoužívanější redakční systém na celém světě. Naleznete zde mnoho návodů, věcí ke stažení, jako například samotný wordpress, dále také paginy a různé nejnovější doplňky.

Web: www.iwordpress.info

Další související informace

Dignita, s.r.o.

datové schránky, elektronický digitální podpis, – Společnost Dignita, s.r.o. se stala lídrem na trhu v oblasti datových schránek a elektronického podpisu, díky novému projektu www.recomando.cz a novým produktům PDF Signer, SecurePack. Jedná se o programy s jednoduchou obsluhou, ale s poměrně bohatými funkcemi. Od základního podepsání eletronickým podpisem po kontrolu správnosti el. podpisu a ověření certifikátů.

Postava

Postava, bitosti, hrdinové, hráči, herci – Herní postava nebo hráčská postava je fiktivní postava ve hrách na hrdiny a dalších jim podobných hrách, ať už počítačových nebo stolních. a dalších jim podobných hrách, ať už počítačových nebo stolních.

Antivirové programy

antivir, program, vir, virus, počítačový, software – AntiviryZdarma - nejjednodušší cesta jak ochránit svůj počítač. Nevystavujte zbytečně svůj počítač nebezpečí číhající doslova kdekoliv. Vše na jednom místě - Popisy, hodnosení, testy, informace, odkazy.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.