+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

savecomputer.net

Klíčová slova: utok, obrana, linux, hacking, cracking,

E-mail: nue@savecomputer.net

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2008

Popis: Blog nejen o počítačové bezpečnosti. Najdete zde tipy i pro Linux, Windows, internet, programování.

Web: savecomputer.net

Další související informace

IT outsourcing

IT, eshop, web, outsourcing – Správa počítačovej siete, IT outsourcing, tvorba web stránok, eshopy. Spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním kvalitných služieb v oblasti unikátnych riešení outsourcingu, zameraných jednoznačne smerovať partnerov na vlastný obchodný zámer a presun podporných činností na náš tím.

computer data security so

USB mass, storage, drive, Examine, detect – Priceless offer a demo version of PC data security software Easily understands process execution in real time.Our usb monitoring software is now available at very reasonable price with its advance and efficient usb detection technology as compare to other similar products available in the market.

Viry ke stažení

viry, červi, trojský kůň, hacking, zdrojový kód – Na této stránce najdete menší sbírku počítačových virů, červů apod, které jsou k dispozici ke stažení. Viry, které jsou zde umístěny slouží pouze ke studijním účelům, nikoli k záměrnému škodění. Je často velmi zajímavé sledovat, co vir všechno provádí. Pro takovéto studování vám však doporučuji viry spouštět jen na starých a nepotřebných počítačích, neboť některé z virů jsou dokonce schopny trvale poškodit kromě operačního systému i hardware počítače. (paměti, základní deska, procesor...) Neručím za jakékoliv škody vzniklé neopatrným zacházením s viry či jejich úmyslným spouštěním.

Načítání trvalo 0.0676 sekund.