+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Viry ke stažení

Klíčová slova: viry, červi, trojský kůň, hacking, zdrojový kód

E-mail: tomas.kudera@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2011

Popis: Na této stránce najdete menší sbírku počítačových virů, červů apod, které jsou k dispozici ke stažení. Viry, které jsou zde umístěny slouží pouze ke studijním účelům, nikoli k záměrnému škodění. Je často velmi zajímavé sledovat, co vir všechno provádí. Pro takovéto studování vám však doporučuji viry spouštět jen na starých a nepotřebných počítačích, neboť některé z virů jsou dokonce schopny trvale poškodit kromě operačního systému i hardware počítače. (paměti, základní deska, procesor...) Neručím za jakékoliv škody vzniklé neopatrným zacházením s viry či jejich úmyslným spouštěním.

Web: viry.wu.cz/

Další související informace

savecomputer.net

utok, obrana, linux, hacking, cracking, – Blog nejen o počítačové bezpečnosti. Najdete zde tipy i pro Linux, Windows, internet, programování.

Synergio Group s.r.o.

webdesign, tvorba www, reklama, propagační materiá – Připravíme pro vás profesionální online řešení ušité na míru vašim potřebám. Realizujeme internetové prezentace, e-shopy, online aplikace a optimalizace pro vyhledávače SEO. Specializujeme se také na tvorbu kreativní grafiky a corporate identiy.

Postava

Postava, bitosti, hrdinové, hráči, herci – Herní postava nebo hráčská postava je fiktivní postava ve hrách na hrdiny a dalších jim podobných hrách, ať už počítačových nebo stolních. a dalších jim podobných hrách, ať už počítačových nebo stolních.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.