+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Walinger s. r. o.

Klíčová slova: CAD software, vývoj software, CAD projektování

E-mail: obchod@walinger.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2010

Popis: Prodej a vývoj softwaru se specializací na CAD projektování ve stavebnictví a elektrotechnice. Prodej počítačů, tiskáren a periférií včetně originálního spotřebního materiálu. Firma dále provádí instalace HW/SW, školení a konzultace.

Web: www.walinger.cz

Další související informace

Ing. David Kopelent

vývoj software, systémová integrace, implementace, – Společnost zaměřující se na moderní softwarová řešení v oblasti IT, vývoj software a systémové integrace. Vývoj vlastních produktů pomocí technologií Microsoft.NET prodávaných jako hotové řešení nebo poskytované formou služeb. Poradenství v oblasti SW, podpora.

Gitary a hud. nástroje

gitary, basgitary, klávesy, bicie, software, dj, – Gitary a najväčší výber hudobných nástrojov a hudobného vybavenia v Českej a Slovenskej republike. Odborné poradenstvo a servis. Viac informácii nájdete na www stránke e-shopu - http://Www.audiotek.sk

DeCe SKLAD software

prodejní software, pokladní systém, vedení skladu – DeCe SKLAD - systém pro vedení prodejny či skladu pro maloobchod i velkoobchod. Pro prodejny tabáku i řetězce prodejen. Nákup, prodej, inventury, čárové kódy, až 99 skladů, objednávky přijaté i vydané, výrobní a bourací předpisy.

Načítání trvalo 2.7791 sekund.