+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

zabezpečovacie systémy

Klíčová slova: zabezpečovacie systémy

E-mail: munus@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2012

Popis: V dnešní době na prvním místě je bezpečnost bytu, firmy. Jsme dobře běžet společnost, která se zabývá prodej a montáž alarmu systémů na klíč. V nabídce máme kvalitní bezpečnostní systémy s inteligentní elektroinstalace. Systém INELS je jedním z řešení, které funguje na základě GSM brány a krátké sms zprávy.

Web: www.munus.sk

Další související informace

Tranza a.s.

dopravní komponenty, dopravní systémy – Tranza a.s. je strojírenská firma, která vyrábí a prodává široký sortiment dopravních komponent a dopravních systémů. Při návrhu a výrobě produktů se opírá o vlastní konstrukce a vývoj. Tranza a.s. představuje stabilizovanou soukromou firmu, která je schopna efektivně operovat na světovém trhu. Mezi její dlouholeté strategické obchodní partnery, kromě nejvýznamnějších českých těžebních a energetických firem, patří zákazníci z Německa, Rakouska, Anglie, Francie, Itálie, Švédska, Finska, Dánska, Slovenska, Maďarska, Řecka, ale také z USA, Sýrie nebo Spojených arabských emirátů.

Zabezpečovací systémy

zabezpečovací a kamerové systémy Brno, elektrosyst – Společnost ASEC - elektrosystémy s.r.o. se za svou 20ti letou historii zaměřovala především na kvalitní činnost v oblasti zabezpečovacích a kamerových systémech (EZS, EPS) a dalších elektrosystémech zjednodušujících klientům vlastní činnost.

Simulátory, technika

Simulátory, Zábavní technika, Řídící systémy – Firma Pragolet se zabývá vývojem a výrobou simulační techniky se zaměřením na pohybové plošiny pro pilotní simulátory a simulátory dopravních prostředků. Další využívanou oblastí je zábavní technika.

Načítání trvalo 1.6586 sekund.