+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

zabezpečovacie systémy

Klíčová slova: zabezpečovacie systémy

E-mail: munus@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2012

Popis: V dnešní době na prvním místě je bezpečnost bytu, firmy. Jsme dobře běžet společnost, která se zabývá prodej a montáž alarmu systémů na klíč. V nabídce máme kvalitní bezpečnostní systémy s inteligentní elektroinstalace. Systém INELS je jedním z řešení, které funguje na základě GSM brány a krátké sms zprávy.

Web: www.munus.sk

Další související informace

Dirp

regály, regálové systémy – Společnost Dirp se již více než osm let zaměřuje na dodávky a montáže regálů, regálových systémů, kovového nábytku a kancelářského nábytku. Společnost za tuto dobu nasbírala mnoho zkušeností a realizovala mnoho zajímavých zakázek. Je držitelem certifikátů kvality ISO 9001 a ISO 14001.

Klimatizace - Superfrost

Klimatizace, tepelná čerpadla, solární systémy – Prodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla, solární systémy a větrací jednotky s rekuperací. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Navrhneme technicky i cenově výhodné řešení, které bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům.

Infrastrukturní řešení

informační technologie, informační systémy – V oblastech HW, SW, komunikačních řešení, podnikových aplikací (ERP, Business Inteligence), hostingu a monitoringu zajišťujeme projekty, dodávky, realizace, instalace, konfigurace i podporu správců a uživatelů. Microsoft Gold & HP Preferred Partner.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.