+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zálohovaní a ochrana dat

Klíčová slova: ibm, zalohovani, data, pc

E-mail: ibmwatson@zoznam.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2011

Popis: IBM nabízí široké spektrum služeb k ochraně vašeho podniku před riziky a k opětovnému a urychlenému uvedení vašeho podniku do plného provozu v případě selhání systému, rozsáhlé katastrofy a jiných udalostí.

Web: www-935.ibm.com/services/cz/cs/it-services/savings-and-growth-mitigate.html

Další související informace

Nákupní centrum

domácí práce,práce z domova,práce na PC , brigáda – Nejobsáhlejší katalog e-shopů na jednom místě . Možnost ušetření v řádech tisíců korun na vlastních nákupech . Možnost výdělku . Práce přes internet . Domácí práce . Jedinečná příležitost pro každého stát se svým vlastním pánem . Výdělek na internetu .

PC servis Kyje / Malešice

PC servis Kyje Malešice Štěrboholy Hostivař – Čekáte zdlouhavě na start systému, nebo otevření aplikací? Snížila se Vám rychlost internetu? Vzpomínáte si ještě vůbec, jak rychlý byl Váš počítač, když jste si ho pořídili? Ne?! Máme pro Vás dobrou zprávu - opět můžete mít svůj počítač "svižný" jako dřív! Náš PC servis se specializuje především na optimalizaci operačního systému, kontroly a jeho důkladnému zabezpečení. Dále provadíme odvirování, reinstalace operačního systému a instalaci běžného uživatelského softwaru.

Statistická analýza dat

statistika, analyza, data, marketing, pruzkum – Statisticka analyza dat je nastroj pro vyhodnocovani marketingovych pruzkumu trhu.Provádím analýzy dat získané z marketingových výzkumů trhu. Zejména se jedná o: Ankety Dotazníková šetření Další datové zdroje dle dohody

Načítání trvalo 2.1078 sekund.