+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zálohovaní a ochrana dat

Klíčová slova: ibm, zalohovani, data, pc

E-mail: ibmwatson@zoznam.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2011

Popis: IBM nabízí široké spektrum služeb k ochraně vašeho podniku před riziky a k opětovnému a urychlenému uvedení vašeho podniku do plného provozu v případě selhání systému, rozsáhlé katastrofy a jiných udalostí.

Web: www-935.ibm.com/services/cz/cs/it-services/savings-and-growth-mitigate.html

Další související informace

Počítačové kurzy Aira

počítačové kurzy, PC kurzy, kurzy PC – Školení a počítačové kurzy od společnosti Aira GROUP jsou tím nejlepším startem do nové úspěšné kariéry. V nabídce máme jak skupinové kurzy tak individuální školení a to za nejlepší ceny na trhu! Objednejte si počítačový kurz online.

Orromisův blog

Orromisův blog, PC hry, IT, hry, blog, WoW – Blog plný recenzí různých herních titulů, novinek ze světa IT a počítačových her. Můžete zde najít různá videa pro pobavení. Také píši zajímavý deníček ze světa World of Warcraft, ve kterém vyprávím příběhy mé postavy.

PCsupport.cz s.r.o.

PC servis, oprava počítačů, webhosting, webdesign – Tvorbou webu se zabýváme řadu let a jsme schopni Vám vytvořit web přesně podle Vašich představ. Všechny naše stránky jsou plně validní a optimalizované na nejmodernějších technologiích pro co nejlepší umístění v internetových vyhledávačích. Samozřejmostí je SEO optimalizace integrovaná přímo do stránek jako je mapa stránek, hezké odkazy např. www.pcsupport.cz/kontakt, unikátní titulky na každé stránce, správně naformátovaný text do odstavců, nadpisy a pod. Hezké, přehledné, moderní a čisté stránky jsou profesionální vizitkou firmy.

Načítání trvalo 2.2833 sekund.