+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog o nové hře F.E.A.R.

Klíčová slova: F.E.A.R fear fear 2 hra horror F.E.A.R. 2

E-mail: czv.mickey@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2009

Popis: Nový blog věnující se hře F.E.A.R. 2, naleznete zde novinky, hw nároky a jiné informace o této hře, pravidelně aktualizované informace, určitě přijďte a vyzkoušejte náš nový informační web o této hře.

Web: www.fear2.info

Další související informace

Hry na PC, PSP, XBOX

hry na PC, PlayStation 2 a 3, XBOX, Sony PSP – Nabízíme hry na PC, PlayStation 2 a 3, XBOX, Sony PSP a Nitendo DS. Hry jsou přehledně členěny dle žánrů.Ke každé objednávce získáte 3% slevy na další nákup. Každý týden nové nabídky. Jednoduché a intuitivní nakupování, obsáhlé informace k jednotlivým hrám, screenshoty, videa.

The sims 3

The sims 3, The sims 2 – The sims je legendární simulace života, která si získala miliony hráčů po celém světě. Především v ženské hráčském publiku je tato hra hodně oblíbená. Za touto hrou stojí tým Maxis a geniální vývojář Will Wright.

Bubble Trouble

bubble trouble, bubble trouble 2 – Bubble Trouble je postřehová online hra pro jednoho i dva hráče, ve které máte za úkol rozstřílet všechny bubliny, které se Vás snaží zničit. Bubliny se však po zásahu pouze rozdvojí. K překonání všech úrovní budete potřebovat velkou dávku trpělivosti.

Načítání trvalo 0.0801 sekund.