+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog o podnikání

Klíčová slova: podnikání, on-line podnikání

E-mail: martin@martinsimko.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2009

Popis: Blog mladého podnikatele o internetu, novinkách a jeho zkušenostech v on-line businessu. V současné době se zaměřuji na marketing na sociální síti Facebook. Zajímavé články z oblasti internetového podnikání.

Web: blog.martinsimko.cz

Další související informace

colornet - Wifi internet

vodnany, internet,colornet, bezdratovy, wifi – Jsme mladá rozvíjející se firma zaměřená na poskytování přístupu k internetu ve Vodňanech a okolí.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Výdělek na internetu

Výdělek,vydělávání,podnikání,práce,internet,domova – Web se zabývá podnikáním z domova a vyděláváním přes internet pomocí produktů od společnosti Talk Fusion. Firma Talk Fusion své produkty vyvíjí a vlastní a v tuto chvíli nabízí 8 produktů. Pro podnikání z domova je připraven unikátní systém školení a prezentací.

Načítání trvalo 0.0879 sekund.