+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog o podnikání

Klíčová slova: podnikání, on-line podnikání

E-mail: martin@martinsimko.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2009

Popis: Blog mladého podnikatele o internetu, novinkách a jeho zkušenostech v on-line businessu. V současné době se zaměřuji na marketing na sociální síti Facebook. Zajímavé články z oblasti internetového podnikání.

Web: blog.martinsimko.cz

Další související informace

MaJa Webdesign

tvorba www stránek, tvorba webových stránek, www s – Máte již své webové stránky? Jsou Vaše stávající kvalitně zpracované? Jsou dohledatelné? My Vám pomůžeme na tyto otázky odpovědět a problémy vyřešit! Aby měly webové stránky smysl, musejí být správně vytvořené. Svěřte jejich tvorbu nám a my Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Jiří Ryšánek / Rychi - po

rychi,grafik,fotograf,jiri,rysanek,gee,motion,pics – Osobní portfólio Jiřího Ryšánka. Ahoj, na mém portfóliu naleznete to nejlepší z mojí dosavadní práce v oborech: web grafika, počítačová grafika, fotografie a video. Mimochodem, všicni mi říkají Rychi.

Načítání trvalo 0.0686 sekund.