+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOOKTERRA, s.r.o.

Klíčová slova: online rezervační systémy, hotelový software

E-mail: info@bookterra.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2010

Popis: Společnost BOOKTERRA je dodavatelem špičkové rezervační technologie a online marketingové strategie pro hotelový průmysl. Dnes nejde už jen o to mít webové stránky, ale je třeba mít takový nástroj, který promění jejich návštěvníky na skutečné klienty. BOOKING ENGINE znamená přidat na webovou stránku hotelu tlačítko ‚online rezervace'. Je to funkce, která zvedne prodej o 30%. CHANNEL MANAGER - automatická, centrální správa portálů Booking.com, Venere, Expedia a Hotel.de. CRS - Centrální rezervační systém pro hotelové řetězce, touroperátory, cestovní kanceláře, kohokoli, kdo na svých webových stránkách podporuje nebo chce podporovat prodej ubytování. Neztrácejte potencionální hosty jen proto, že nemohou rezervovat online!

Web: www.bookterra.cz

Další související informace

Nej-recepty.cz - recepty

recepty,recepty online,kuchařka,kuchařka online – Kuchařka online ve které si každý vybere podle chuti. Vybrané recepty ze všech možných oblastí, přidávané jak administrátory, tak i uživateli, jsou přehledně tříděny do kategorií, ve kterých snadno najdete na co máte právě chuť.

Afspin.sk

Prístupové systémy, Dochádzkové systémy – Afspin.sk - inteligentné bezpečnostné riešenia. Spôsob pripojenia je rovnaký ako pri napojení na PCO štátnej polície. Možnosť pripojenia objektov pomocou GPRS (GSM sieť). EZS, CCT, VEPS, Prístupové systémy, Dochádzkové systémy

Požika ihneď

požička, požička ihneď, požičky, požička online – Na stránke http://www.pozickaihned.com/ nájdete množstvo tipov a rád ako si z pohodlia vášho domova môžete jednoducho vybaviť pôžičku ihneď. Firmu, ktorá poskytuje pôžičky vôbec nezaujíma na čo peniaze chcete použiť a pôžičky poskytuje s veľmi výhodným úrokom a bez skrytých poplatkov.

Načítání trvalo 0.0777 sekund.