+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOOKTERRA, s.r.o.

Klíčová slova: online rezervační systémy, hotelový software

E-mail: info@bookterra.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2010

Popis: Společnost BOOKTERRA je dodavatelem špičkové rezervační technologie a online marketingové strategie pro hotelový průmysl. Dnes nejde už jen o to mít webové stránky, ale je třeba mít takový nástroj, který promění jejich návštěvníky na skutečné klienty. BOOKING ENGINE znamená přidat na webovou stránku hotelu tlačítko ‚online rezervace'. Je to funkce, která zvedne prodej o 30%. CHANNEL MANAGER - automatická, centrální správa portálů Booking.com, Venere, Expedia a Hotel.de. CRS - Centrální rezervační systém pro hotelové řetězce, touroperátory, cestovní kanceláře, kohokoli, kdo na svých webových stránkách podporuje nebo chce podporovat prodej ubytování. Neztrácejte potencionální hosty jen proto, že nemohou rezervovat online!

Web: www.bookterra.cz

Další související informace

Dungeons & Treasures

výdělek, online hry, dungeon master, dungeony – Dungeon and Treasures se dle svého zpracování hodně podobá rpg klasikám jako je Dungeon Master. Oproti DM má hra několik výhod. Je to online hra a dá se na ní slušně vydělávat. O čem hra vlastně je? Ve hře jde o to projít dungeony pobít všechny nepřátele, posbírat klíče, zlato, lektvary a jiné věcičky.

Omalovánky k vytisknutí O

omalovánky k vytisknutí,omalovánky online – U nás najdete omalovánky k vytisknutí zdarma, online omalovánky bez pastelek, omalovánky k vytisknutí, si jednoduše vytiskněte zdarma a uděláte radost pro děti. Určitě se najde mnoho jiných aktivit, jak zabavit neposedné dítě, ale málo jich je pro ně tak prospěšných a zábavných.

Hrajte s námi poker onlin

poker online – Poker online herna. Celá řada poker her - Texas Holdem, Omaha, 7 Card Stud, 5 Card Draw. Zákaznická linka v češtině. Bonusy pro nové i věrné hráče. Poker online turnaje. Poker pravidla a škola pokeru.

Načítání trvalo 2.7614 sekund.