+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOOKTERRA, s.r.o.

Klíčová slova: online rezervační systémy, hotelový software

E-mail: info@bookterra.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2010

Popis: Společnost BOOKTERRA je dodavatelem špičkové rezervační technologie a online marketingové strategie pro hotelový průmysl. Dnes nejde už jen o to mít webové stránky, ale je třeba mít takový nástroj, který promění jejich návštěvníky na skutečné klienty. BOOKING ENGINE znamená přidat na webovou stránku hotelu tlačítko ‚online rezervace'. Je to funkce, která zvedne prodej o 30%. CHANNEL MANAGER - automatická, centrální správa portálů Booking.com, Venere, Expedia a Hotel.de. CRS - Centrální rezervační systém pro hotelové řetězce, touroperátory, cestovní kanceláře, kohokoli, kdo na svých webových stránkách podporuje nebo chce podporovat prodej ubytování. Neztrácejte potencionální hosty jen proto, že nemohou rezervovat online!

Web: www.bookterra.cz

Další související informace

Reklamashop - výstavní sy

výstavní systémy, promo stolky, promo stánky – Reklamashop.cz nabízí PROMO stánky, PROMO stolky, bannerové poutače, prezentační stolky, výstavní stěny, plakátové a světelné rámy, stojánky na letáky, expostěny a další výstavní systémy za ty nejnižší ceny.

Webnews - web snadno

tvorba www, publikační systémy, redakční systémy – Webnews je nástroj pro snadnou tvorbu www stránek patřící mezi publikační a redakční systémy pro správu obsahu. Vše jednoduše a rychle. Systém Webnews nabízí stovky moderních šablon přesně pro váš web. Ideální řešení pro osobní stránky, firemní prezentace, ale také pro internetový obchod.

Dětský-web.cz-pohádky

online pohádky,pohádky pro děti,pohádky – Dětský-web.cz-pohádky online,hry,omalovánky. Web určený dětem se spoustou online pohádek, audio pohádek, online her, omalovánek k tisku. Web určený dětem se spoustou online pohádek, audio pohádek, online her, omalovánek k tisku.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.